EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 77, tento mesiac 453, tento rok 2 646
Objednať

Sťahovanie skladu Košice-okolie

sťahovanie skladu

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie skladu v meste Košice-okolie a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Košiciach-okolie zabezpečí? Potrebujete pomôcť s presťahovaním alebo premiestnením tovaru a skladových zásob vo svojom sklade v Košiciach-okolie? Potrebujete snaživých, ktorí vám pomôžu so sťahovaním čohokoľvek v sklade v Košiciach-okolie? Kontaktujte našich preškolených a spoľahlivé sťahovákov, ktorí sú skutočne dokonalými poskytovateľmi takýchto sťahovacích služieb nielen v Košiciach-okolie, ale aj v celom Košickom kraji? Akékoľvek druhy tovaru, zariadení či vybavenie vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE nasťahuje, presťahuje, přeskládat, vynosí alebo zostaví podľa vašich požiadaviek a potrieb. Kontaktujte nás prostredníctvom zelenej linky 0800 80 10 80 alebo prostredníctvom online objednávkového formulára a naši technici sa vám okamžite ozvú a zaistí vám bezproblémový priebeh týchto sťahovacích služieb skladov nielen v Košiciach-okolie, ale aj v celom okolí.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Košiciach-okolie, ale aj pri sťahovanie skladu do Košíc-okolie, z Košíc-okolie alebo po Košiciach-okolie! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Košiciach-okolie, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie skladu Košice-okolie cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie skladu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Košiciach-okolie záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Pri sťahovanie skladu potravín v Košiciach-okolie sa mi od tejto spoločnosti dostalo naprosto odborného a profesionálneho prístupu. Odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaistila sťahovanie a prepravu našich skladových zásob v Košiciach-okolie. Skvelé služby, odborní pracovníci, profesionálne správanie. Sťahovanie skladu hračiek v Košiciach-okolie. Profesionálny a odborný prístup spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE hodnotím ako vynikajúci, rozhodne odporúčam ich sťahovacie služby. Už dvakrát sme využili túto spoločnosť, aby nám zabezpečilo sťahovanie našich skladov v Košiciach-okolie. Poskytujú výborné sťahovacie práce. Budeme využívat i nadále.Velmi solidní jednání. Kvalitně a rychle odvedená práce. Stěhování skladu v Košiciach-okolie bylo provedeno za méně než 3 dny.Absolútne profesionálny práce ako kamionistov tak aj samotných sťahovákov. Doporučuju.