EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie úradu Žiar nad Hronom

sťahovanie úradu

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie úradu v meste Žiar nad Hronom a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Žiari nad Hronom zabezpečí? Potrebujete sa od A do Z postarať o presťahovaní úradu či inštitúcie v Žiari nad Hronom a zháňate kvalitné a preverenú sťahovaciu službu? Franchisová sieť sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE vám tieto služby veľmi rada poskytne a zaistí. Táto spoločnosť bola založená v roku 2006 a za celú dobu svojej existencie má desiatky franchisových pobočiek profesionálnych sťahovákov, prostredníctvom ktorých vám kedykoľvek zaistí a poskytne všetky sťahovacie a vypratávacie služby súvisiace s presunmi úradov a inštitúcií. Disponujeme vlastnými vozidlami od 3,5 tony do 24 ton. Sťahovanie úradu vám celé naplánujeme, zorganizujeme a poskytneme vo vami vybraných časových intervaloch vrátane prípadných opráv alebo upratovaní. Sťahovanie úradov je poskytované na najvyššej možnej profesionálnej úrovni, a to nielen v Žiari nad Hronom, ale aj v okolí. Profesionálne vybavenie, jednotné oblečenie, komunikatívnosť, poistenie, dochvíľnosť, spoľahlivosť, obetavosť, pracovitosť - to všetko je štandardom a doménou všetkých našich franchisistov siete EXTRA SŤAHOVANIE pri poskytovaní sťahovaní úradov či inštitúcií v Žiari nad Hronom.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Žiari nad Hronom, ale aj pri sťahovanie úradu či inštitúcie do Žiaru nad Hronom, zo Žiaru nad Hronom alebo po Žiari nad Hronom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Žiari nad Hronom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie úradu Žiar nad Hronom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie úradu či inštitúcie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Žiari nad Hronom záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Pri sťahovanie úradných listín v Žiari nad Hronom sme využili spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE. Celé sťahovanie zvládli v úplne luxusnom čase. Určite odporúčame využívať túto sťahovacia spoločnosť. Nielenže ponúkli najlepší cenové podmienky, ale poskytli aj úplne luxusné služby. Sťahovanie, demontáž, montáž. Dokonce zajistili i úklid. Naprostá spokojenost. Precizní stěhovací servis.Se společností EXTRA SŤAHOVANIE máme ty nejlepší zkušenosti.Sú spoľahliví, presní, veľmi ústretoví. Určite odporúčame. Pravidelne využívame služby tejto sťahovacie spoločnosti. Dúfame, že tomu bude tak aj naďalej, lebo si skutočne vážime ich profesionálneho prístupu pri sťahovanie našich úradných budov. Nielenže sú vždy výborne oblečenie a upravenie, ale majú aj výborné vystupovanie.