EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 18, tento týždeň 84, tento mesiac 460, tento rok 2 653
Objednať

Sťahovanie domov Veľký Krtíš

sťahovanie domov

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie domov v meste Veľký Krtíš a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby vo Veľkom Krtíši zabezpečí? Chcete zabezpečiť sťahovanie domu vo Veľkom Krtíši? Či už sa jedná o rodinný alebo nájomný dom, naša profesionálna sťahovacia spoločnosť z Veľkého Krtíša vám rada tieto sťahovacie služby zaistí. Prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Veľký Krtíš zabezpečíme kompletný a bezproblémové presťahovanie všetkého vášho vybavenia a zariadenia domu. Či už sa sťahujete z domu či do domu vo Veľkom Krtíši, postaráme sa o to, aby ste mali pokiaľ možno čo najmenej starostí s týmto presťahovaním. Každé sťahovanie je neľahká úloha a vyžaduje určité schopnosti a organizačné skúsenosti. A práve tieto skúsenosti a schopnosti vám môžeme poskytnúť pri sťahovanie vášho rodinného domu, pri sťahovaní činžiaku alebo pri sťahovanie vily. Disponujeme vlastnými vozidlami od 3,5 tony do 24 ton a tak nezáleží na veľkosti sťahovanie domu, ktorý požadujete presťahovať. Postaráme sa vám o kompletné sťahovacie servis, o správny výber sťahovacích vozov, správny počet preškolených sťahovákov s kompletným vybavením a potrebným obalovým materiálom.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Veľkom Krtíši, ale aj pri sťahovanie domu, rodinného domčeka či vily do Veľkého Krtíša, z Veľkého Krtíša alebo po Veľkom Krtíši! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Veľkom Krtíši, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie domov Veľký Krtíš cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie domu, rodinného domčeka či vily záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste vo Veľkom Krtíši záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Solídne aj spoľahlivá sťahovacia firma. Nemám, čo by som vytkol. Využil som ich služby už trikrát, naposledy pri sťahovanie domu vo Veľkom Krtíši a zakaždým v poriadku. Odporúčam. Som naozaj veľmi spokojný. Sťahovanie domu prebehlo v poriadku a bez jediného problému. Sťahovacie firma bola veľmi profesionálne, so službami sťahovanie baráku sme boli veľmi spokojní. Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem Vašim stěhovákům. Presťahovali môj dom vo Veľkom Krtíši aj počas sviatkov. Všetko prebehlo na jednotku. Ešte raz ďakujem. EXTRA SŤAHOVANIE - extra fakt sedí. Sťahovanie bez akéhokoľvek problému. Prišli presne na čas a celý dom odsťahovali ešte rýchlejšie, než sme plánovali. vo Veľkom Krtíši doporučuju stěhování s touto společností.Včera jsem se s touto společností stěhoval z Pardubic do Veľkého Krtíša a musím konstatovat, že s takto profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkal.Bolo veľké teplo, zo všetkých len lialo, ale ani na chvíľku sa chalani nezastavili a sťahovali bez mihnutia oka. Najviac ma prekvapilo, keď nás po ceste z Pardubíc ešte navyše pozvali na obed - to pre mňa bol skutočne šok a gesto profesionálov. Celé sťahovanie nášho baráku prebehlo bez najmenšej chybičky as ich vopred stanovenou cenou som bol nadmieru spokojný. Túto sťahovacia spoločnosť budem každopádne odporúčať na každom kroku. Za celú našu rodinu vám moc ďakujem za bezproblémové sťahovanie nášho domu. 100% spokojnosť, profesionálny prístup, veľmi ústretová komunikácia, maximálne nasadenie, úplne sa prispôsobili našim potrebám, celé sťahovanie domu z Veľkého Krtíša prebehlo hladko, rýchlo a bez akýchkoľvek komplikácií. Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE môžem jedine odporučiť. Včera sme sa s touto spoločnosťou sťahovali z Veľkého Krtíša do Brna. Chceme im všetci poďakovať ešte raz touto verejnou cestou. Sťahovali sme sa z dvoch bytov do jedného baráčku a musím uznať, že svoju prácu odviedli títo páni na jednotku. Neverila som, že dokážu všetky tie sťahované veci poskladať do dvoch automobilov, s ktorými prišli, ale ich práca bola niečo ako skladanie stavebnice. Všetko perfektne naložili a previezli, aj keď bol piatok, všade samé zápchy. Všetko nám rozmiestnili a zmontovali tak ako sme požadovali, ale hlavne, boli strašne ochotní a milí. A absolútny bombónek bol fakt, že sa nám postarali aj o kompletné úklidy oboch bytov, ktoré sme odovzdávali. Skutočne môžem len a len odporučiť. Myslím, že v SR nie je lepší sťahovacia firma, ktorá by to mala lepšie vychytané.