EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 39, tento mesiac 415, tento rok 2 608
Objednať

Sťahovanie stavebného materiálu Dunajská Streda

sťahovanie stavebného materiálu

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie stavebného materiálu v meste Dunajská Streda a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Dunajské Strede zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie alebo premiestnenie stavebného materiálu v Dunajské Strede a hľadáte spoľahlivého a rýchleho poskytovateľa týchto sťahovacích služieb? Potrebujete nasťahovať, vysťahovať alebo premiestniť akýkoľvek stavebný materiál v Dunajské Strede? Oslovte našej profesionálnej sťahovacia spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE a my sa vám už postaráme o to, aby všetok stavebný materiál bol tam, kde má byť, a to nielen v Dunajské Strede ale v celom Trnavskom kraji. Stavebný materiál ako sú tehly, tvárnice, okná, dvere, dlažba, obklady, sanita a všetok ďalší stavebný materiál vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE nasťahuje, vynosí, premiestni alebo vysťahuje presne podľa vašich pokynov a požiadaviek. Stavebný materiál vám nielen vynosíte, ale môžeme vám zabezpečiť aj jeho kompletnú dopravu vlastnými vozidlami od 3,5t do 24t. Ako profesionáli vám zabezpečíme kompletne celý priebeh týchto sťahovacích služieb stavebného materiálu nielen v Dunajské Strede, ale aj v celom okolí.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Dunajské Strede, ale aj pri stěhování stavebního materiálu do Dunajské Stredy, z Dunajské Stredy alebo po Dunajské Strede! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Dunajské Strede, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie stavebného materiálu Dunajská Streda cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem stěhování stavebního materiálu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Dunajské Strede záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Pravidelne využívame spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE, aby nám zabezpečila prepravu, nasťahovanie, a rozmiestnenie rôzne sanity a okien na našich stavbách v Dunajské Strede. Vždy perfektná komunikatívnosť a spoľahlivosť. Určite budeme využívať aj naďalej služby tejto sťahovacie spoločnosti. Výborná spolupráca pri zaistení sťahovanie stavebného materiálu v Dunajské Strede. Tuto společnost určitě využiji i příště. Doporučuji. Na základe odporúčania som využila služby spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE, aby mi zaistili rôzne rozmiestnenie stavebných materiálov v mojej novostavbe. Sú presný, spoľahlivý a pracovitý. Ich sťahovacie prácu odporúčam. Chtěl by jsem poděkovat této společnosti za pomoc při stěhování stavebního materiálu v Dunajské Strede.Počas 6 hodín dokázali vynosiť také množstvo ton, že som bol skutočne prekvapený. Sú to spoľahliví profesionáli, ktorí rozumejú svojej práci. Určite odporúčam. Už asi osemkrát som využil služby tejto sťahovacie spoločnosti. Zakaždým mi zabezpečovali výnos sanitky a obkladov pri mojich stavebných projektov v Dunajské Strede. Profíci každým cólom. Ďakujem Vám za skvelú dlhodobú spoluprácu.