EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 7, tento týždeň 162, tento mesiac 255, tento rok 2 448
Objednať

Sťahovanie nábytku Bánovce nad Bebravou

sťahovanie nábytku

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie nábytku v meste Bánovce nad Bebravou a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Bánovce nad Bebravou zabezpečí? Požadujete presťahovať nábytok v Bánovce nad Bebravou? Potrebujete vysťahovať starý nábytok v Bánovce nad Bebravou či okolia a nasťahovať nový? Chcete priviezť a nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku v Bánovce nad Bebravou alebo v okolí. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyklidí, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletné sťahovacie servis nielen v Bánovce nad Bebravou, ale aj v celom okolí.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Bánovce nad Bebravou, ale aj pri sťahovanie nábytku do Bánovce nad Bebravou, z Bánovce nad Bebravou alebo po Bánovce nad Bebravou! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Bánovce nad Bebravou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie nábytku Bánovce nad Bebravou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Bánovce nad Bebravou záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovanie nového nábytku do našej kancelárie v Bánovce nad Bebravou. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovacie servis. Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku v Bánovce nad Bebravou prebehlo na výbornú. Odporúčam. Sťahovanie sedačky a skríň v Bánovce nad Bebravou. Skvelý prístup, výborná domluva, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť! Chlapci boli perfektné! Starý nábytok z bytu v Bánovce nad Bebravou vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Jako bonus vše uklidili na jedničku. Moc jim děkujeme.Za mě veliká spokojenost!!! Stěhováci přijeli na čas, vše vysvětlili, přestěhovali mi nábytek v Bánovce nad Bebravou tak rychle, že jsem tomu nemohla ani uvěřit.Veľmi ďakujem pánom za všetko. Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovanie nábytku z môjho bytu v Bánovce nad Bebravou. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutočne profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť.