EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Medzinárodné sťahovanie Vranov nad Topľou

medzinárodné sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne medzinárodné sťahovanie v meste Vranov nad Topľou a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby vo Vranove nad Topľou zabezpečí? Potrebujete sa z Vranova nad Topľou odsťahovať do cudziny? Potrebujete celú svoju domácnosť alebo spoločnosť presťahovať z Vranova nad Topľou do zahraničia? Alebo sa naopak chcete z cudziny presťahovať do okresu Vranov nad Topľou? Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE sa vám kompletne postará o zabezpečenie celého procesu medzinárodného sťahovania, a to do akéhokoľvek štátu na svete. Disponujeme vlastnými vozidlami od 3,5 tony do 24 ton. Všetko vám odborne naložíme a prepravíme podľa vášho zadania. Zabezpečíme kompletné medzinárodné sťahovanie a prepravu aj v prípade, že pre tento druh sťahovanie bude potrebné využiť leteckú, vlakovú alebo lodnú dopravu. Zariadime všetko. Od zabezpečenie miesta na trajekte, zabezpečenie kontajnera, preclenie a následnú dopravu a vyloženie sťahovaných vecí v mieste určenia. Nestarajte sa zbytočne, prenechajte starosti nám. Svoje veci si už len prevezmete vo Vranove nad Topľou alebo kdekoľvek na svete.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Vranove nad Topľou, ale aj pri medzinárodného sťahovanie do Vranova nad Topľou, z Vranova nad Topľou alebo po Vranove nad Topľou! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Vranove nad Topľou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď medzinárodné sťahovanie Vranov nad Topľou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem medzinárodného sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste vo Vranove nad Topľou záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Sťahovali sme sa z Vranova nad Topľou do zahraničia. Velmi ochotní a milí mládenci. Moc moc vám děkujeme za vaše stěhovací práce odvedené na výbornou...Musím touto cestou složit velkou, ale opravdu velkou poklonu pánům z franchisové sítě EXTRA SŤAHOVANIE.Po našom návrate z dovolenky nás čakal veľmi neľahká úloha - zabezpečiť sťahovanie troch rodín z rôznych miest po Európe. Z Německa, z Dánska a z Chorvatska zpět do naší domoviny do Čech. Všichni z rodiny jsme se shodli na dvou věcech. Za prvé že jsme ještě nikdy neměli z ničeho větší obavy jako z tohoto troj stěhování a za druhé v tom, že jsme se ještě nikdy nesetkali s větší profesionalitou, logikou a obětavostí se kterou jsme se setkali u všech zaměstnanců této společnosti. Ich koordinácia celého sťahovanie, koordinácia jednotlivých pobočiek, ktoré mali na starosť vždy konkrétny sťahovanie jednej rodiny bola neskutočná. Od samého naloženie všetkých sťahovaných vecí, ktoré všade a všetky obalili a zabezpečili proti poškodeniu pri preprave až po ich vyloženie v Čechách, ktoré mimochodom prebiehalo takmer v totožnom čase u nás u všetkých troch naraz bolo čarovné. Počas štyroch dní bolo všetko presťahované ale hlavne - kompletne sa nám postarali aj o úklidy v našich starých domovoch ao úklidy v našich nových domovoch. Moc moc moc ďakujeme všetkým pánom a zároveň celej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE za to, čo všetko nad rámec svojich pracovných povinností a štandardu pre nás urobili. Veľmi si to ceníme a verte, že čo budem na tomto svete, všade o vás budem hovoriť v skutočných superlatívoch, s ktorými som sa na vlastnej koži stretol pri využití vašich sťahovacích a upratovacích služieb. Ďakujem. Thank you so much for moving service. This company is really on high level. Awesome communication and warm approach. Moving from London to Vranov nad Topľou was perfectly organized. The company EXTRA SERVICES has taken care of everything. Again thank for your services. Sťahovanie Vranov nad Topľou -Norsko. Úplná spokojnosť, nie je čo vytknúť. Budem odporúčať kde to pôjde. Páni ďakujem. Parádna sťahováci, jednoduchá a rýchla domluva aj v AJ. Využili sme túto spoločnosť pri sťahovanie z Rakúska do Vranova nad Topľou. Za ma super, určite odporúčam.