EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie bytov Trebišov

sťahovanie bytov

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie bytov v meste Trebišov a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Trebišove zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie bytu v Trebišove? Sme profesionálna sťahovacia spoločnosť z Trebišova, ktorá vám tieto sťahovacie služby zaistí. Naše franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Trebišov zabezpečí bezproblémové presťahovaní vášho bytu a domácnosti. Váš byt presťahujeme vo vami zvolenom termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Štandardné sťahovanie bytov v Trebišove automaticky zahŕňa demontáž a následnú montáž nábytku, zabezpečenie obalových materiálov potrebných pre zabezpečenie sťahovanie vášho bytu a domácnosti. Veškerý nábytek a vybavení bytu vám nastěhujeme do vhodného automobilu, převezeme na vámi určenou adresu a samozřejmě opět vynosíme a rozmístíme tak, jak si sami určíte. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun a tak vám můžeme poskytnout stěhování bytu libovolné velikosti, a to nejen v ČR, ale i kamkoli po celé Evropě. V případě vašich dalších požadavků při stěhování bytu vám je radii poskytneme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Trebišove, ale aj pri sťahovanie bytu či domácnosti do Trebišova, z Trebišova alebo po Trebišove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Trebišove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie bytov Trebišov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie bytu či domácnosti záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Trebišove záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Využila som ako upratovanie tak sťahovanie bytu z Trebišova, spokojnosť, odporúčam. Chcela by som sa poďakovať za perfektné služby. Včera sme mali objednané sťahovanie bytu v Trebišove na 13 h. Páni prišli presne tak, ako bolo dohodnuté. Sťahovanie prebehlo úplne v poriadku, boli skvelí !!! Ďakujem za profesionálny prístup, boli sme naozaj moc spokojní! Skvelý prístup sťahovákov. Milí, ústretoví, ochotní, neskutočne obetaví. Sťahovanie bytu z Trebišova zvládli rýchlejšie ako ja osobák. Odporúčam a budem odporúčať. Chlapci sa skutočne nemajú za čo hanbiť. Boli úplne skvelí rovnako ako cena za ich výbornú prácu. Sťahovanie bytu mojej matky z Trebišova bolo vykonané úplne luxusne. Pánům skutečně moc moc děkuju jak se o nás postarali. Svojí práci ovládají skvěle, vřele doporučuji. Odporučila som tieto sťahovákov svojim klientom. Chlapci sú makakoch. Sťahovanie bytu z Trebišova prebehlo tak rýchlo, že som sa nestačila ani rozkukať a naši klienti boli kompletne presťahovaní. sťahováci boli veľmi ochotní, ohľaduplní a milí. S cenou úplná spokojnosť, čo sa dohodlo, to tiež platilo. Chlapcov budem rozhodne ďalej odporúčať. Skutočne som bola veľmi milo prekvapená profesionálnym a spoľahlivým prístupom tejto sťahovacej firmy. V dnešnej dobe sa to tak často nevidí, tobôž keď som zistila, že je to celkom veľká nadnárodná franchisová spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Väčšinou je u takto veľkých spoločností zmätok, ale tu bolo všetko úplne dokonale zorganizované, od počiatočnej komunikácie až do finálneho ukončenia sťahovanie bytu. Stěhovací firma EXTRA SŤAHOVANIE byla velmi profesionální při stěhování našeho bytu v Trebišove, se službami jsme byli velice spokojeni. Stěhování bytu do Trebišova.Úplná spokojnosť. O všetko sa postarali, nemali sme s ničím žiadne starosti. Chcel by som pánom touto cestou poďakovať. Určite odporúčam využívať túto spoločnosť EXTRA SLUŽBY.