EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Sťahovanie umeleckých predmetov Svidník

sťahovanie umeleckých predmetov

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie umeleckých predmetov v meste Svidník a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby vo Svidníku zabezpečí? Potrebujete kvalitne a spoľahlivo presťahovať umelecké predmety, starožitnosti alebo iné hodnotné, významné či krehké predmety vo Svidníku alebo v okolí? Hľadáte spoločnosť, ktorá sa vám s náležitou starostlivosťou a zárukou o sťahovanie týchto vecí postará? Oslovte našu sieť EXTRA SŤAHOVANIE. Už roky poskytujeme svojim klientom nielen v okrese Svidník, ale po celej Európe nadštandardné sťahovacie služby so zameraním na sťahovanie umeleckých diel, sťahovanie starožitností a iných hodnotných a cenných predmetov. Všetci naši franchisanti sú poistení, sú detailne preškolení ako nakladať s patričnou starostlivosťou s takými predmetmi a ako zabezpečiť ich maximálne spoľahlivú prepravu a presťahovanie. Veľmi radi vám s týmto procesom sťahovanie obrazov, sôch či iných umeleckých predmetov a diel pomôžeme v celom okrese Svidník.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Svidníku, ale aj pri sťahovanie umeleckých predmetov, starožitností alebo iných krehkých predmetov do Svidníku, ze Svidníku alebo po Svidníku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Svidníku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie umeleckých predmetov Svidník cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie umeleckých predmetov, starožitností alebo iných krehkých predmetov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste vo Svidníku záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Stěhování knihovny ze Svidníku – výborná práce, doporučuju.Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektní služby. Objednala jsem si stěhování cenných obrazů vo Svidníku.Páni prišli presne tak, ako sme sa dohodli. Sťahovanie prebehlo bez chybičky, boli skvelí !!! Všetko starostlivo zabalili a zabezpečili a v poriadku previezli, ako som potrebovala. Ďakujem za profi prístup, bola som veľmi spokojná! Chcem poďakovať za sťahovanie 16 ks hodín, ktoré sme sťahovali z Nemecka do Svidníku. Tyto stěhováci nám skutečně moc pomohli. Postarali se o celý proces zajištění a přepravy tohoto cenného nákladu. Moc děkuji za vaši nadstandardně odvedenou práci. Ďakujem za precízne prístup pri sťahovanie mojej zbierky hudobných nástrojov. Rád vás budem odporúčať. Včera mi táto spoločnosť pomáhala pri sťahovanie a preprave 2000 kusov leteckých modelov ze Svidníku. Chcel by som poďakovať za opatrnosť a šetrnosť, ktorú mi chlapi z tejto sťahovacej firmy venovali. Všetko sme prepravili v úplnom poriadku bez toho, aby sa niektorý z modelov poničil. Odporúčam služieb týchto pánov, sú to majstri vo svojom odbore.