EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie nábytku Stará Ľubovňa

sťahovanie nábytku

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie nábytku v meste Stará Ľubovňa a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Starej Ľubovni zabezpečí? Požadujete presťahovať nábytok v Starej Ľubovni? Potrebujete vysťahovať starý nábytok v Starej Ľubovni či okolia a nasťahovať nový? Chcete priviezť a nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku v Starej Ľubovni alebo v okolí. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyklidí, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletné sťahovacie servis nielen v Starej Ľubovni, ale aj v celom okolí.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Starej Ľubovni, ale aj pri sťahovanie nábytku do Starej Ľubovne, zo Starej Ľubovne alebo po Starej Ľubovni! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Starej Ľubovni, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie nábytku Stará Ľubovňa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Starej Ľubovni záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Za mě veliká spokojenost!!! Stěhováci přijeli na čas, vše vysvětlili, přestěhovali mi nábytek v Starej Ľubovni tak rychle, že jsem tomu nemohla ani uvěřit.Veľmi ďakujem pánom za všetko. Chlapci boli perfektné! Starý nábytok z bytu v Starej Ľubovni vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Jako bonus vše uklidili na jedničku. Moc jim děkujeme. Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovanie nábytku z môjho bytu v Starej Ľubovni. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutočne profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť. Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovanie nového nábytku do našej kancelárie v Starej Ľubovni. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovacie servis. Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku v Starej Ľubovni prebehlo na výbornú. Odporúčam. Sťahovanie sedačky a skríň v Starej Ľubovni. Skvelý prístup, výborná domluva, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť!