EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Sťahovanie nábytku Pezinok

sťahovanie nábytku

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie nábytku v meste Pezinok a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Pezinku zabezpečí? Požadujete presťahovať nábytok v Pezinku? Potrebujete vysťahovať starý nábytok v Pezinku či okolia a nasťahovať nový? Chcete priviezť a nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku v Pezinku alebo v okolí. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyklidí, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletné sťahovacie servis nielen v Pezinku, ale aj v celom okolí.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Pezinku, ale aj pri sťahovanie nábytku do Pezinku, z Pezinku alebo po Pezinku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Pezinku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie nábytku Pezinok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Pezinku záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku v Pezinku prebehlo na výbornú. Odporúčam. Sťahovanie sedačky a skríň v Pezinku. Skvelý prístup, výborná domluva, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť! Chlapci boli perfektné! Starý nábytok z bytu v Pezinku vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Jako bonus vše uklidili na jedničku. Moc jim děkujeme.Za mě veliká spokojenost!!! Stěhováci přijeli na čas, vše vysvětlili, přestěhovali mi nábytek v Pezinku tak rychle, že jsem tomu nemohla ani uvěřit.Veľmi ďakujem pánom za všetko. Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovanie nového nábytku do našej kancelárie v Pezinku. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovacie servis. Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovanie nábytku z môjho bytu v Pezinku. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutočne profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť.