EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 39, tento týždeň 39, tento mesiac 415, tento rok 2 608
Objednať

Sťahovanie nábytku Banská Štiavnica

sťahovanie nábytku

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie nábytku v meste Banská Štiavnica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Banskej Štiavnici zabezpečí? Požadujete presťahovať nábytok v Banskej Štiavnici? Potrebujete vysťahovať starý nábytok v Banskej Štiavnici či okolia a nasťahovať nový? Chcete priviezť a nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku v Banskej Štiavnici alebo v okolí. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyklidí, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletné sťahovacie servis nielen v Banskej Štiavnici, ale aj v celom okolí.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Banskej Štiavnici, ale aj pri sťahovanie nábytku do Banskej Štiavnice, z Banskej Štiavnice alebo po Banskej Štiavnici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Banskej Štiavnici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie nábytku Banská Štiavnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Banskej Štiavnici záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovanie nábytku z môjho bytu v Banskej Štiavnici. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutočne profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť. Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovanie nového nábytku do našej kancelárie v Banskej Štiavnici. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovacie servis. Za mě veliká spokojenost!!! Stěhováci přijeli na čas, vše vysvětlili, přestěhovali mi nábytek v Banskej Štiavnici tak rychle, že jsem tomu nemohla ani uvěřit.Veľmi ďakujem pánom za všetko. Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku v Banskej Štiavnici prebehlo na výbornú. Odporúčam. Sťahovanie sedačky a skríň v Banskej Štiavnici. Skvelý prístup, výborná domluva, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť! Chlapci boli perfektné! Starý nábytok z bytu v Banskej Štiavnici vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Jako bonus vše uklidili na jedničku. Moc jim děkujeme.