EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 155, tento mesiac 248, tento rok 2 441
Objednať

Sťahovanie bytov Banská Bystrica

sťahovanie bytov

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie bytov v meste Banská Bystrica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby z Banskej Bystrici zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie bytu z Banskej Bystrici? Sme profesionálna sťahovacia spoločnosť z Banskej Bystrice, ktorá vám tieto sťahovacie služby zaistí. Naše franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Banská Bystrica zabezpečí bezproblémové presťahovaní vášho bytu a domácnosti. Váš byt presťahujeme vo vami zvolenom termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Štandardné sťahovanie bytov z Banskej Bystrici automaticky zahŕňa demontáž a následnú montáž nábytku, zabezpečenie obalových materiálov potrebných pre zabezpečenie sťahovanie vášho bytu a domácnosti. Veškerý nábytek a vybavení bytu vám nastěhujeme do vhodného automobilu, převezeme na vámi určenou adresu a samozřejmě opět vynosíme a rozmístíme tak, jak si sami určíte. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun a tak vám můžeme poskytnout stěhování bytu libovolné velikosti, a to nejen v ČR, ale i kamkoli po celé Evropě. V případě vašich dalších požadavků při stěhování bytu vám je radii poskytneme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen z Banskej Bystrici, ale aj pri sťahovanie bytu či domácnosti do Banskej Bystrice, z Banskej Bystrice alebo po Banskej Bystrici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie z Banskej Bystrici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie bytov Banská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie bytu či domácnosti záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste z Banskej Bystrici záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Skvelý prístup sťahovákov. Milí, ústretoví, ochotní, neskutočne obetaví. Sťahovanie bytu z Banskej Bystrice zvládli rýchlejšie ako ja osobák. Odporúčam a budem odporúčať. Chlapci sa skutočne nemajú za čo hanbiť. Boli úplne skvelí rovnako ako cena za ich výbornú prácu. Sťahovanie bytu mojej matky z Banskej Bystrice bolo vykonané úplne luxusne. Pánům skutečně moc moc děkuju jak se o nás postarali. Svojí práci ovládají skvěle, vřele doporučuji. Stěhovací firma EXTRA SŤAHOVANIE byla velmi profesionální při stěhování našeho bytu z Banskej Bystrici, se službami jsme byli velice spokojeni. Stěhování bytu do Banskej Bystrice.Úplná spokojnosť. O všetko sa postarali, nemali sme s ničím žiadne starosti. Chcel by som pánom touto cestou poďakovať. Určite odporúčam využívať túto spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Odporučila som tieto sťahovákov svojim klientom. Chlapci sú makakoch. Sťahovanie bytu z Banskej Bystrice prebehlo tak rýchlo, že som sa nestačila ani rozkukať a naši klienti boli kompletne presťahovaní. sťahováci boli veľmi ochotní, ohľaduplní a milí. S cenou úplná spokojnosť, čo sa dohodlo, to tiež platilo. Chlapcov budem rozhodne ďalej odporúčať. Skutočne som bola veľmi milo prekvapená profesionálnym a spoľahlivým prístupom tejto sťahovacej firmy. V dnešnej dobe sa to tak často nevidí, tobôž keď som zistila, že je to celkom veľká nadnárodná franchisová spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Väčšinou je u takto veľkých spoločností zmätok, ale tu bolo všetko úplne dokonale zorganizované, od počiatočnej komunikácie až do finálneho ukončenia sťahovanie bytu. Využila som ako upratovanie tak sťahovanie bytu z Banskej Bystrice, spokojnosť, odporúčam. Chcela by som sa poďakovať za perfektné služby. Včera sme mali objednané sťahovanie bytu z Banskej Bystrici na 13 h. Páni prišli presne tak, ako bolo dohodnuté. Sťahovanie prebehlo úplne v poriadku, boli skvelí !!! Ďakujem za profesionálny prístup, boli sme naozaj moc spokojní!