Objednať

Stěhování Veľké Úľany, sťahovanie nábytku a elektroniky

sťahovanie nábytku

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie nábytku v obci Veľké Úľany a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce vo Veľkých Úľanoch poskytne? Požadujete presťahovať nábytok vo Veľkých Úľanoch? Potrebujete vysťahovať starý nábytok vo Veľkých Úľanoch alebo okolí a nasťahovať nový? Chcete priviezť, nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku vo Veľkých Úľanoch alebo v okrese Galanta. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyprace, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletný sťahovací servis nielen vo Veľkých Úľanoch, ale aj v celom okolí Veľkých Úľan.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Veľkých Úľanoch, ale aj pri sťahovanie nábytku do Veľkých Úľan, z Veľkých Úľan alebo po Veľkých Úľanoch! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Veľkých Úľanoch, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie nábytku Veľké Úľany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste vo Veľkých Úľanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie nábytku Veľké Úľany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovaní nového nábytku do našej kancelárie vo Veľkých Úľanoch. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovací servis. Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovaní nábytku z môjho bytu vo Veľkých Úľanoch. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutoční profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť. Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku vo Veľkých Úľanoch prebehlo na výbornú. Odporúčam. Sťahovanie sedačky a skríň vo Veľkých Úľanoch. Skvelý prístup, výborná spolupráca, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť! Chlapci boli perfektní! Starý nábytok z bytu vo Veľkých Úľanoch vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Ako bonus všetko vzorne upratali. Veľmi im ďakujeme.Za mňa veľká spokojnosť!!! Sťahováci prišli včas, všetko vysvetlili, presťahovali mi nábytok vo Veľkých Úľanoch tak rýchlo, že som tomu nemohla ani uveriť. Veľmi ďakujem pánom za všetko.