Objednať

Stěhování Váhovce, sťahovanie nábytku a elektroniky

sťahovanie nábytku

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie nábytku v obci Váhovce a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce vo Váhovciach poskytne? Požadujete presťahovať nábytok vo Váhovciach? Potrebujete vysťahovať starý nábytok vo Váhovciach alebo okolí a nasťahovať nový? Chcete priviezť, nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku vo Váhovciach alebo v okrese Galanta. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyprace, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletný sťahovací servis nielen vo Váhovciach, ale aj v celom okolí Váhoviec.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Váhovciach, ale aj pri sťahovanie nábytku do Váhoviec, z Váhoviec alebo po Váhovciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Váhovciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie nábytku Váhovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste vo Váhovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie nábytku Váhovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Za mňa veľká spokojnosť!!! Sťahováci prišli včas, všetko vysvetlili, presťahovali mi nábytok vo Váhovciach tak rýchlo, že som tomu nemohla ani uveriť. Veľmi ďakujem pánom za všetko. Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovaní nábytku z môjho bytu vo Váhovciach. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutoční profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť. Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovaní nového nábytku do našej kancelárie vo Váhovciach. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovací servis. Chlapci boli perfektní! Starý nábytok z bytu vo Váhovciach vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Ako bonus všetko vzorne upratali. Veľmi im ďakujeme.Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku vo Váhovciach prebehlo na výbornú. Odporúčam. Sťahovanie sedačky a skríň vo Váhovciach. Skvelý prístup, výborná spolupráca, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť!