Objednať

Stěhování Šúrovce, sťahovanie nábytku a elektroniky

sťahovanie nábytku

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie nábytku v obci Šúrovce a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Šúrovciach poskytne? Požadujete presťahovať nábytok v Šúrovciach? Potrebujete vysťahovať starý nábytok v Šúrovciach alebo okolí a nasťahovať nový? Chcete priviezť, nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku v Šúrovciach alebo v okrese Trnava. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyprace, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletný sťahovací servis nielen v Šúrovciach, ale aj v celom okolí Šúroviec.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Šúrovciach, ale aj pri sťahovanie nábytku do Šúroviec, zo Šúroviec alebo po Šúrovciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Šúrovciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie nábytku Šúrovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Šúrovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie nábytku Šúrovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Za mňa veľká spokojnosť!!! Sťahováci prišli včas, všetko vysvetlili, presťahovali mi nábytok v Šúrovciach tak rýchlo, že som tomu nemohla ani uveriť. Veľmi ďakujem pánom za všetko. Chlapci boli perfektní! Starý nábytok z bytu v Šúrovciach vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Ako bonus všetko vzorne upratali. Veľmi im ďakujeme.Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovaní nábytku z môjho bytu v Šúrovciach. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutoční profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť. Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovaní nového nábytku do našej kancelárie v Šúrovciach. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovací servis. Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku v Šúrovciach prebehlo na výbornú. Odporúčam. Sťahovanie sedačky a skríň v Šúrovciach. Skvelý prístup, výborná spolupráca, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť!