Objednať

Stěhování Čierna nad Tisou, sťahovanie nábytku a elektroniky

sťahovanie nábytku

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie nábytku v obci Čierna nad Tisou a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Čiernej nad Tisou poskytne? Požadujete presťahovať nábytok v Čiernej nad Tisou? Potrebujete vysťahovať starý nábytok v Čiernej nad Tisou alebo okolí a nasťahovať nový? Chcete priviezť, nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku v Čiernej nad Tisou alebo v okrese Trebišov. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyprace, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletný sťahovací servis nielen v Čiernej nad Tisou, ale aj v celom okolí Čiernej nad Tisou.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Čiernej nad Tisou, ale aj pri sťahovanie nábytku do Čiernej nad Tisou, z Čiernej nad Tisou alebo po Čiernej nad Tisou! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Čiernej nad Tisou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie nábytku Čierna nad Tisou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Čiernej nad Tisou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie nábytku Čierna nad Tisou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Sťahovanie sedačky a skríň v Čiernej nad Tisou. Skvelý prístup, výborná spolupráca, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť! Chlapci boli perfektní! Starý nábytok z bytu v Čiernej nad Tisou vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Ako bonus všetko vzorne upratali. Veľmi im ďakujeme.Za mňa veľká spokojnosť!!! Sťahováci prišli včas, všetko vysvetlili, presťahovali mi nábytok v Čiernej nad Tisou tak rýchlo, že som tomu nemohla ani uveriť. Veľmi ďakujem pánom za všetko. Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku v Čiernej nad Tisou prebehlo na výbornú. Odporúčam.Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovaní nábytku z môjho bytu v Čiernej nad Tisou. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutoční profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť. Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovaní nového nábytku do našej kancelárie v Čiernej nad Tisou. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovací servis.