Objednať

Stěhování Veľké Revištia, sťahovanie nábytku a elektroniky

sťahovanie nábytku

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie nábytku v obci Veľké Revištia a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce vo Veľkých Revištiach poskytne? Požadujete presťahovať nábytok vo Veľkých Revištiach? Potrebujete vysťahovať starý nábytok vo Veľkých Revištiach alebo okolí a nasťahovať nový? Chcete priviezť, nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku vo Veľkých Revištiach alebo v okrese Sobrance. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyprace, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletný sťahovací servis nielen vo Veľkých Revištiach, ale aj v celom okolí Veľkých Revíšť.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Veľkých Revištiach, ale aj pri sťahovanie nábytku do Veľkých Revíšť, z Veľkých Revíšť alebo po Veľkých Revištiach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Veľkých Revištiach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie nábytku Veľké Revištia cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste vo Veľkých Revištiach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie nábytku Veľké Revištia vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku vo Veľkých Revištiach prebehlo na výbornú. Odporúčam. Sťahovanie sedačky a skríň vo Veľkých Revištiach. Skvelý prístup, výborná spolupráca, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť! Chlapci boli perfektní! Starý nábytok z bytu vo Veľkých Revištiach vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Ako bonus všetko vzorne upratali. Veľmi im ďakujeme.Za mňa veľká spokojnosť!!! Sťahováci prišli včas, všetko vysvetlili, presťahovali mi nábytok vo Veľkých Revištiach tak rýchlo, že som tomu nemohla ani uveriť. Veľmi ďakujem pánom za všetko. Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovaní nového nábytku do našej kancelárie vo Veľkých Revištiach. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovací servis. Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovaní nábytku z môjho bytu vo Veľkých Revištiach. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutoční profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť.