Objednať

Stěhování Kokava nad Rimavicou, sťahovanie nábytku a elektroniky

sťahovanie nábytku

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie nábytku v obci Kokava nad Rimavicou a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Kokave nad Rimavicou poskytne? Požadujete presťahovať nábytok v Kokave nad Rimavicou? Potrebujete vysťahovať starý nábytok v Kokave nad Rimavicou alebo okolí a nasťahovať nový? Chcete priviezť, nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku v Kokave nad Rimavicou alebo v okrese Poltár. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyprace, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletný sťahovací servis nielen v Kokave nad Rimavicou, ale aj v celom okolí Kokavy nad Rimavicou.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Kokave nad Rimavicou, ale aj pri sťahovanie nábytku do Kokavy nad Rimavicou, z Kokavy nad Rimavicou alebo po Kokave nad Rimavicou! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Kokave nad Rimavicou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie nábytku Kokava nad Rimavicou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Kokave nad Rimavicou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie nábytku Kokava nad Rimavicou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Chlapci boli perfektní! Starý nábytok z bytu v Kokave nad Rimavicou vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Ako bonus všetko vzorne upratali. Veľmi im ďakujeme.Za mňa veľká spokojnosť!!! Sťahováci prišli včas, všetko vysvetlili, presťahovali mi nábytok v Kokave nad Rimavicou tak rýchlo, že som tomu nemohla ani uveriť. Veľmi ďakujem pánom za všetko. Sťahovanie sedačky a skríň v Kokave nad Rimavicou. Skvelý prístup, výborná spolupráca, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť! Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovaní nábytku z môjho bytu v Kokave nad Rimavicou. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutoční profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť. Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovaní nového nábytku do našej kancelárie v Kokave nad Rimavicou. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovací servis. Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku v Kokave nad Rimavicou prebehlo na výbornú. Odporúčam.