Objednať

Stěhování Dubnica nad Váhom, sťahovanie nábytku a elektroniky

sťahovanie nábytku

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie nábytku v obci Dubnica nad Váhom a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Dubnici nad Váhom poskytne? Požadujete presťahovať nábytok v Dubnici nad Váhom? Potrebujete vysťahovať starý nábytok v Dubnici nad Váhom alebo okolí a nasťahovať nový? Chcete priviezť, nasťahovať a zmontovať nový nábytok z predajne? Zavolajte nám! Oslovte nás so svojou žiadosťou o sťahovanie nábytku v Dubnici nad Váhom alebo v okrese Ilava. Akýkoľvek nábytok vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vysťahuje, vyprace, privezie, nasťahuje alebo zostaví. Či už chcete presťahovať, vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či kancelársky nábytok, postaráme sa vám o kompletný sťahovací servis nielen v Dubnici nad Váhom, ale aj v celom okolí Dubnice nad Váhom.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Dubnici nad Váhom, ale aj pri sťahovanie nábytku do Dubnice nad Váhom, z Dubnice nad Váhom alebo po Dubnici nad Váhom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Dubnici nad Váhom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie nábytku Dubnica nad Váhom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Dubnici nad Váhom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie nábytku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie nábytku Dubnica nad Váhom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Bola som maximálne spokojná... Sťahovanie nábytku do nášho bytíku v Dubnici nad Váhom prebehlo na výbornú. Odporúčam. Sťahovanie sedačky a skríň v Dubnici nad Váhom. Skvelý prístup, výborná spolupráca, za mňa úplná spokojnosť... môžem len odporučiť! Chlapci boli perfektní! Starý nábytok z bytu v Dubnici nad Váhom vysťahovali a odviezli a nový priviezli a zmontovali, tak ako babička chcela. Ako bonus všetko vzorne upratali. Veľmi im ďakujeme.Za mňa veľká spokojnosť!!! Sťahováci prišli včas, všetko vysvetlili, presťahovali mi nábytok v Dubnici nad Váhom tak rýchlo, že som tomu nemohla ani uveriť. Veľmi ďakujem pánom za všetko. Chcela by som Vám poďakovať za skvele odvedenú prácu pri nasťahovaní nového nábytku do našej kancelárie v Dubnici nad Váhom. Nábytok nám nielen vynosili, ale aj zostavili. Skvelý sťahovací servis. Chcel by som tejto spoločnosti moc poďakovať za kvalitnú prácu pri sťahovaní nábytku z môjho bytu v Dubnici nad Váhom. Chlapci boli ochotní a všetci v žltom. Bolo poznať, že sú to skutoční profíci, ktorí vedia ako čo chytiť a odniesť.