EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Sťahovanie bytov Slovenská republika

sťahovanie bytov

Potrebujete zabezpečiť lacné a veľmi kvalitné sťahovanie bytov v štáte Slovenská republika a hľadáte profesionálnu spoločnosť, ktorá vám akékoľvek sťahovacie služby v Slovenskej republike zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie bytu v Slovenskej republike? Sme profesionálna sťahovacia spoločnosť zo Slovenskej republiky, ktorá vám tieto sťahovacie služby zaistí. Naše franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Slovenská republika zabezpečí bezproblémové presťahovaní vášho bytu a domácnosti. Váš byt presťahujeme vo vami zvolenom termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Štandardné sťahovanie bytov v Slovenskej republike automaticky zahŕňa demontáž a následnú montáž nábytku, zabezpečenie obalových materiálov potrebných pre zabezpečenie sťahovanie vášho bytu a domácnosti. Veškerý nábytek a vybavení bytu vám nastěhujeme do vhodného automobilu, převezeme na vámi určenou adresu a samozřejmě opět vynosíme a rozmístíme tak, jak si sami určíte. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun a tak vám můžeme poskytnout stěhování bytu libovolné velikosti, a to nejen v ČR, ale i kamkoli po celé Evropě. V případě vašich dalších požadavků při stěhování bytu vám je radii poskytneme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Slovenskej republike, ale aj pri sťahovanie bytu či domácnosti do Slovenskej republiky, zo Slovenskej republiky alebo po Slovenskej republike! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Slovenskej republike, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie bytov Slovenská republika cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie bytu či domácnosti záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Slovenskej republike záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com