Objednať

Stěhování Viničné, sťahovanie umeleckých predmetov

sťahovanie umeleckých predmetov

Potrebujete sa postarať o lacné a odborné sťahovanie umeleckých predmetov v mestskej štvrti Viničné a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce vo Viničnom poskytne? Potrebujete kvalitne a spoľahlivo presťahovať umelecké predmety, starožitnosti alebo iné hodnotné, významné či krehké predmety vo Viničnom alebo v okolí Viničného? Hľadáte spoločnosť, ktorá sa vám s náležitou starostlivosťou a zárukou o sťahovanie týchto vecí postará? Oslovte našu sieť EXTRA SŤAHOVANIE. Už roky poskytujeme svojim klientom nielen v okrese Pezinok, ale po celej Európe nadštandardné sťahovacie služby so zameraním na sťahovanie umeleckých diel, sťahovanie starožitností a iných hodnotných a cenných predmetov. Všetci naši franchisanti sú poistení, sú detailne zaškolení v tom, ako s patričnou starostlivosťou zaobchádzať s takými predmetmi a ako zabezpečiť ich maximálne spoľahlivú prepravu a presťahovanie. Veľmi radi vám s týmto procesom sťahovania obrazov, sôch či iných umeleckých predmetov a diel pomôžeme v celom okolí Viničného.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Viničnom, ale aj pri sťahovanie umeleckých predmetov, starožitností alebo iných krehkých predmetov do Viničného, z Viničného alebo po Viničnom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Viničnom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie umeleckých predmetov Viničné cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste vo Viničnom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie umeleckých predmetov, starožitností alebo iných krehkých predmetov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie umeleckých predmetov Viničné vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Včera mi táto spoločnosť pomáhala pri sťahovaní a preprave 2000 kusov leteckých modelov z Viničného. Chcel by som poďakovať za opatrnosť a ohľaduplnosť, ktorú mi chlapi z tejto sťahovacej firmy venovali. Všetko sme prepravili v úplnom poriadku bez toho, aby sa niektorý z modelov poničil. Odporúčam služby týchto pánov, sú to majstri vo svojom odbore. Chcem poďakovať za sťahovanie 16 ks hodín, ktoré sme sťahovali z Nemecka do Viničného. Títo pracovníci nám skutočne veľmi pomohli. Postarali sa o celý proces zaistenia a prepravy tohto cenného nákladu. Veľmi ďakujem za vašu nadštandardne odvedenú prácu. Sťahovanie knižnice z Viničného – výborná práca, odporúčam.Chcela by som sa touto cestou poďakovať za perfektné služby. Objednala som si sťahovanie cenných obrazov vo Viničnom.Páni prišli presne tak, ako sme sa dohodli. Sťahovanie prebehlo bez chybičky, boli skvelí !!! Všetko starostlivo zabalili a zabezpečili a v poriadku previezli, ako som potrebovala. Ďakujem za profi prístup, bola som veľmi spokojná! Ďakujem za precízny prístup pri sťahovaní mojej zbierky hudobných nástrojov. Rád vás budem odporúčať.