Objednať

Stěhování Šíd, sťahovanie skladu a skladových priestorov

sťahovanie skladu

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie skladu v obci Šíd a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Šíde poskytne? Potrebujete pomôcť s presťahovaním alebo premiestnením tovaru a skladových zásob vo svojom sklade v Šíde? Potrebujete snaživých ľudí, ktorí vám pomôžu so sťahovaním čohokoľvek v sklade v Šíde? Kontaktujte našich zaškolených a spoľahlivých pracovníkov, ktorí sú skutočne dokonalými poskytovateľmi takýchto sťahovacích služieb nielen v Šíde, ale aj v okrese Lučenec? Akékoľvek druhy tovaru, zariadení či vybavenia vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE nasťahuje, presťahuje, preloží, vynosí alebo zostaví podľa vašich požiadaviek a potrieb. Kontaktujte nás prostredníctvom zelenej linky 0800 80 10 80 alebo prostredníctvom on-line objednávkového formulára a naši technici sa vám okamžite ozvú a zaistia vám bezproblémový priebeh týchto sťahovacích služieb skladov nielen v Šíde, ale aj v celom okolí Šídu.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Šíde, ale aj pri sťahovanie skladu do Šídu, zo Šídu alebo po Šíde! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Šíde, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie skladu Šíd cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Šíde záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie skladu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie skladu Šíd vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Veľmi solídny prístup. Kvalitne a rýchlo odvedená práca. Sťahovanie skladu v Šíde bolo uskutočnené za menej než 3 dni. Absolútne profesionálna práca tak kamionistov, ako aj samotných pracovníkov. Odporúčam. Sťahovanie skladu hračiek v Šíde. Profesionálny a odborný prístup spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE hodnotím ako vynikajúci, rozhodne odporúčam ich sťahovacie služby. Pri sťahovaní skladu potravín v Šíde sa mi od tejto spoločnosti dostal plne odborný a profesionálny prístup. Odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaistila sťahovanie a prepravu našich skladových zásob v Šíde. Skvelé služby, odborní pracovníci, profesionálne správanie. Už dvakrát sme využili túto spoločnosť, aby nám zabezpečila sťahovanie našich skladov v Šíde. Poskytujú výborné sťahovacie práce. Budeme využívať i naďalej.