Objednať

Sťahovanie skladu a skladových priestorov Rajecké Teplice

sťahovanie skladu

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie skladu v obci Rajecké Teplice a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Rajeckých Tepliciach poskytne? Potrebujete pomôcť s presťahovaním alebo premiestnením tovaru a skladových zásob vo svojom sklade v Rajeckých Tepliciach? Potrebujete snaživých ľudí, ktorí vám pomôžu so sťahovaním čohokoľvek v sklade v Rajeckých Tepliciach? Kontaktujte našich zaškolených a spoľahlivých pracovníkov, ktorí sú skutočne dokonalými poskytovateľmi takýchto sťahovacích služieb nielen v Rajeckých Tepliciach, ale aj v okrese Žilina? Akékoľvek druhy tovaru, zariadení či vybavenia vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE nasťahuje, presťahuje, preloží, vynosí alebo zostaví podľa vašich požiadaviek a potrieb. Kontaktujte nás prostredníctvom zelenej linky 0800 80 10 80 alebo prostredníctvom on-line objednávkového formulára a naši technici sa vám okamžite ozvú a zaistia vám bezproblémový priebeh týchto sťahovacích služieb skladov nielen v Rajeckých Tepliciach, ale aj v celom okolí Rajeckých Teplíc.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Rajeckých Tepliciach, ale aj pri sťahovanie skladu do Rajeckých Teplíc, z Rajeckých Teplíc alebo po Rajeckých Tepliciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Rajeckých Tepliciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie skladu Rajecké Teplice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Rajeckých Tepliciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie skladu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši Extra Partneri

Naši partneri poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

Partner EvoClean, s. r. o.
partner franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jána Milca 807/1, 010 01 Žilina

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Sťahovanie skladu hračiek v Rajeckých Tepliciach. Profesionálny a odborný prístup spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE hodnotím ako vynikajúci, rozhodne odporúčam ich sťahovacie služby. Pri sťahovaní skladu potravín v Rajeckých Tepliciach sa mi od tejto spoločnosti dostal plne odborný a profesionálny prístup. Odporúčam. Veľmi solídny prístup. Kvalitne a rýchlo odvedená práca. Sťahovanie skladu v Rajeckých Tepliciach bolo uskutočnené za menej než 3 dni. Absolútne profesionálna práca tak kamionistov, ako aj samotných pracovníkov. Odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY nám zaistila sťahovanie a prepravu našich skladových zásob v Rajeckých Tepliciach. Skvelé služby, odborní pracovníci, profesionálne správanie. Už dvakrát sme využili túto spoločnosť, aby nám zabezpečila sťahovanie našich skladov v Rajeckých Tepliciach. Poskytujú výborné sťahovacie práce. Budeme využívať i naďalej.