Objednať

Stěhování Spišské Bystré, sťahovanie obchodu či predajne

sťahovanie obchodu, predajne

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie obchodu, predajne v obci Spišské Bystré a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Spišskom Bystrom poskytne? Potrebujete zaistiť kvalitné sťahovanie obchodu či predajne v Spišskom Bystrom a hľadáte spoľahlivého a rýchleho poskytovateľa týchto sťahovacích služieb? Potrebujete nasťahovať nábytok a vybavenie do predajne, krámu či obchodu alebo potrebujete presťahovať svoju predajňu alebo obchod v Spišskom Bystrom? Kontaktujte našu profesionálnu sťahovaciu spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE, a my sa vám už postaráme o to, aby všetko vybavenie, zariadenie alebo skladové zásoby boli presťahované tak, ako si sami budete priať. Toto sťahovanie predajne či obchodu vám 24 hodín denne zabezpečíme nielen v Spišskom Bystrom, ale v celom okrese Poprad? Presťahujeme vám nábytok, regály, tovar, vybavenie, dekorácie aj elektroniku. Všetko čo budete potrebovať presťahovať zo svojich predajní a krámov, alebo naopak nasťahovať do svojich predajní a obchodov, vám zaistí naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE. Všetko vybavenie vašich predajní a obchodov vám nielen vynosíme, nasťahujeme alebo presťahujeme, ale postaráme sa aj o montáž a kompletizáciu nábytku či regálov. Všetky sťahovacie služby vám zaistíme pomocou vlastných vozidiel od 3,5 t do 24 t. Ako profesionáli vám zabezpečíme kompletne celý priebeh sťahovania obchodu či predajne, a to nielen v Spišskom Bystrom, ale aj v celom okolí Spišského Bystrého.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Spišskom Bystrom, ale aj pri sťahovanie obchodu či predajne do Spišského Bystrého, zo Spišského Bystrého alebo po Spišskom Bystrom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Spišskom Bystrom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie obchodu, predajne Spišské Bystré cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Spišskom Bystrom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie obchodu či predajne záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie obchodu, predajne Spišské Bystré vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Sťahovanie predajne potravín v Spišskom Bystrom. Super cena, super výkon. Odporúčam. Napriek tomu, že sme potrebovali zabezpečiť sťahovanie nášho krámu v Spišskom Bystrom cez víkend, nebol to pre túto spoločnosť žiadny problém. Za nás veľká pochvala a veľká vďaka.Určite odporúčam, príjemné vystupovanie, nič nebolo problém, cena zodpovedajúca, nijako prehnaná. Som rada, že som vybrala práve EXTRA SŤAHOVANIE, aby nám presťahovali náš obchod v Spišskom Bystrom. Sťahovanie dvoch predajní v Spišskom Bystrom.Dokonalé, rýchle, precízne. Úplne o všetko sa postarali. Nie je čo vytknúť. Odporúčam. Výborný sťahovací servis pri zaistení presťahovania nášho obchodíka v Spišskom Bystrom. Môžem odporučiť. Chcela by som touto cestou poďakovať za vynikajúce sťahovacie práce pri zaistení sťahovania môjho obchodíka v Spišskom Bystrom. Chlapci prišli presne na čas, všetko rozobrali, zabalili, nanosili do auta a odviezli do môjho nového obchodu. Sťahovanie prebehlo v úplnom poriadku. Ešte raz ďakujem, určite vás budem odporúčať. Sťahovanie obchodu v Spišskom Bystrom. Úplná spokojnosť. O všetko sa postarali, nemali sme s ničím žiadne starosti. Chcel by som pánom touto cestou poďakovať. Určite odporúčam využívať túto sťahovaciu spoločnosť. Vynikajúce sťahovacie práce pri zaistení sťahovania našich obchodov v Spišskom Bystrom. O všetko sa postarali, zaistili kamióny i prevoz našich skladových zásob. Previezli a naskladali, ako sme potrebovali. Bolo krásne, že neriešia čas, ale len to, aby bolo všetko hotové. Ďakujeme, vrelo odporúčame.