EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 39, tento mesiac 415, tento rok 2 608
Objednať

Sťahovanie obchodu či predajne Čadca

sťahovanie obchodu či predajne

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie obchodu či predajne v meste Čadca a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Čadce zabezpečí? Potrebujete zaistiť kvalitné sťahovanie obchodu či predajne v Čadce a hľadáte spoľahlivého a rýchleho poskytovateľa týchto sťahovacích služieb? Potrebujete nasťahovať nábytok a vybavenia do predajne, krámu či obchodu alebo potrebujete presťahovať svoju predajňu alebo obchod v Čadce? Kontaktujte našej profesionálna sťahovacia spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE, a my sa vám už postaráme o to, aby všetko vybavenie, zariadenie alebo skladové zásoby boli presťahované tak, ako si sami budete priať. Toto sťahovanie predajne či obchodu vám 24 hodín denne zabezpečíme nielen v Čadce, ale v celom Žilinskom kraji? Presťahujeme vám nábytok, regály, tovar, vybavenie, dekoráciu aj elektroniku. Všetko čo budete potrebovať presťahovať zo svojich predajní a krámov, alebo naopak nasťahovať do svojich predajní a obchodov vám zaistí naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE. Všetko vybavenie vašich predajní a obchodov vám nielen vynosíte, nasťahujeme alebo presťahujeme, ale postaráme sa aj o montáž a kompletizáciu nábytku či regálov. Všetky sťahovacie služby vám zaistíme pomocou vlastných vozidiel od 3,5t do 24t. Ako profesionáli vám zabezpečíme kompletne celý priebeh sťahovania obchodu či predajne, a to nielen v Čadce, ale aj v celom okolí.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Čadce, ale aj pri stěhování obchodu či prodejny do Čadci, z Čadci alebo po Čadce! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Čadce, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie obchodu či predajne Čadca cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem stěhování obchodu či prodejny záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Čadce záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Výborný sťahovacie servis pri zaistení presťahovaní nášho obchodíku v Čadce. Môžem odporučiť. Sťahovanie obchodu v Čadce. Úplná spokojnosť. O všetko sa postarali, nemali sme s ničím žiadne starosti. Chcel by som pánom touto cestou poďakovať. Určite odporúčam využívať túto sťahovacia spoločnosť. Vynikajúci sťahovacie práce pri zaistení sťahovanie našich obchodov v Čadce. O všetko sa postarali, zaistili kamióny i prevoz našich skladových zásob. Previezli a naskladali, ako sme potrebovali. Bolo krásne, že nerieši čas, ale len to, aby bolo všetko hotové. Ďakujeme, Vrelo odporúčame. Stěhování dvou prodejen v Čadce.Dokonalé, rýchle, precízne. Úplne o všetko sa postarali. Nie je čo vytknúť. Odporúčam. Chcela by som touto cestou poďakoval za vynikajúcu sťahovacie práce pri zaistení sťahovanie môjho obchodíku v Čadce. Chlapci prišli presne na čas, všetko rozobrali, zabalili, nanosili do auta a odviezli do môjho nového obchodu. Sťahovanie prebehlo v úplnom poriadku. Ešte raz ďakujem, určite vás budem odporúčať. Sťahovanie predajne potravín v Čadce. Super cena, super výkon. Doporučuju. Napriek tomu že ste potrebovali zabezpečiť sťahovanie nášho krámu v Čadce cez víkend, nebol to pre túto spoločnosť žiadny problém. Za nás velká pochvala a velký dík.Určitě doporučuji, příjemné vystupování, nic nebylo problém, cena odpovídající, nijak přehnaná. Jsem ráda, že jsem vybrala právě EXTRA SŤAHOVANIE, aby nám odstěhovali náš obchod v Čadce.