Objednať

Sťahovanie kancelárií a office Spišské Bystré

sťahovanie kancelárií

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie kancelárií v obci Spišské Bystré a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Spišskom Bystrom poskytne? Dopytujete alebo zháňate sťahovanie kancelárií v Spišskom Bystrom? Sme profesionálna sťahovacia firma z okolia Spišského Bystrého, ktorá vám tieto sťahovacie služby zaistí. Naša franchisová spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Poprad zaistí a poskytne profesionálne sťahovacie služby presťahovania vašej kancelárie či vašich kancelárií. Sťahovanie kancelárií vám poskytneme vo vami zvolenom termíne, ktorý vám najviac vyhovuje. Štandardné sťahovanie kancelárií v Spišskom Bystrom automaticky zahŕňa obalenie kancelárskeho nábytku proti poškodeniu, demontáž a následnú montáž nábytku, ak je to nutné z dôvodu bezpečnej prepravy a samozrejme rozmiestnenia kancelárskeho nábytku a vybavenia podľa vašich inštrukcií. V prípade inej požiadavky pri sťahovaní kancelárií vám radi vyhovieme. Všetky sťahovacie pomôcky, obalový materiál a sťahovacie krabice potrebné na sťahovanie kancelárií sú súčasťou dodávky našich sťahovacích služieb.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Spišskom Bystrom, ale aj pri sťahovanie kancelárií do Spišského Bystrého, zo Spišského Bystrého alebo po Spišskom Bystrom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Spišskom Bystrom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie kancelárií Spišské Bystré cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Spišskom Bystrom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie kancelárií záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie kancelárií Spišské Bystré vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Využil som služby hodinového manžela od tejto spoločnosti a potom i sťahovanie kancelárie v Spišskom Bystrom.Vždy úplná spokojnosť, určite odporúčam. Od tejto spoločnosti som si objednala sťahovanie kancelárie v Spišskom Bystrom. Prišli ešte pred dohodnutým termínom, krásne farebne a čisto oblečení. Všetko čo sme si dohodli presne platilo, a to tak odhadovaná dĺžka sťahovania kancelárie, ako aj cena. Za mňa jednotka s hviezdičkou, odporúčam. Úplná spokojnosť so sťahovaním kancelárie v Spišskom Bystrom, veľmi ďakujem... Na odporúčanie sme využili túto sťahovaciu firmu na sťahovanie našich kancelárií v Spišskom Bystrom a boli sme maximálne spokojní. Veľmi ďakujeme pracovníkom za ochotu a trpezlivosť. Sťahovanie kancelárie v Spišskom Bystrom. Pohodička, žiadny problém. V tejto dobe super prístup. Vďaka, chlapi. Kedykoľvek budem potrebovať sťahovanie, rozhodne beriem vás. Som naozaj veľmi spokojný. Sťahovanie kancelárie v Spišskom Bystrom prebehlo v poriadku a bez jediného problému. Sťahovanie kancelárií zo Spišského Bystrého do Hradca Králové. Výborná komunikácia, absolútne precízni a ochotní sťahováci. Všetok sťahovaný nábytok rozobrali, zabalili a na mieste zase všetko zmontovali. Veľkým prekvapením a plusom pre túto spoločnosť bol potom fakt, že som v úplnom pokoji mohol za tieto služby zaplatiť platobnou kartou. To som skutočne ocenil. Rozhodne budem túto sťahovaciu spoločnosť odporúčať a v prípade potreby aj naďalej využívať. Strašne moc ďakujem. Fandím vám.