Objednať

Stěhování Zákamenné, sťahovanie firiem a podnikov

sťahovanie firiem

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie firiem v obci Zákamenné a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Zákamennom poskytne? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie firmy či podniku v Zákamennom? Môžete sa kedykoľvek obrátiť na našu profesionálnu a spoľahlivú sťahovaciu spoločnosť z okolia Zákamenného, ktorá vám tieto sťahovacie služby rada zaistí. franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Námestovo podľa vašich požiadaviek poskytne sťahovanie vašej firmy alebo spoločnosti, a to v termíne, ktorý si sami zvolíte. Medzi absolútne štandardné služby pri sťahovaní firmy či podniku v Zákamennom patrí dodanie všetkého obalového materiálu alebo dodanie sťahovacích škatúľ. Všetko vybavenie vašej firmy či spoločnosti presťahujeme tak, ako si sami určíte, a to vrátane sťahovania predmetov neštandardných rozmerov, tlačiarní, strojov alebo strojných zariadení. Všetky naše vozidlá od 3,5 tony do 24 ton sú vám kedykoľvek k dispozícii.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Zákamennom, ale aj pri sťahovanie firiem či podniku do Zákamenného, zo Zákamenného alebo po Zákamennom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Zákamennom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie firiem Zákamenné cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Zákamennom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie firiem či podniku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie firiem Zákamenné vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Skvelá sťahovacia firma, chlapci boli profesionálni, všetko zvládli na 100%. Pri sťahovaní firmy v Zákamennom sa nič nezničilo a ani to príliš dlho netrvalo. Za mňa najlepší sťahováci! Dobrý deň. Chcela by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE za sťahovanie nášho penziónu zo Zákamenného. So službami sťahovania sme boli veľmi, ale veľmi spokojní. Sťahovanie trvalo celkovo dva dni. Chalani nám všetko vybavenie izieb rozobrali, zabalili a presťahovali. Na mieste zase všetko zložili, rozhodili a rozmiestnili tak, ako sme potrebovali. Cena sedela presne ako sme sa dohovorili. Nikdy som podobné pochvaly nepísala, ale keďže ma chlapci, namiesto toho aby si vzali sprepitné, poprosili o napísanie mojej recenzie, či som bola spokojná, robím tak. Bola som veľmi spokojná a budem všade odporúčať. Pár sťahovacích spoločností som už vyskúšala, tak viem o čom hovorím. S touto spoločnosťou sme sťahovali naše tlačiarenské stroje a celé vybavenie tlačiarne zo Zákamenného do Domažlíc. Chcela by som touto cestou poďakovať za ich skvelé sťahovacie služby. Zaistili komplet všetko, o nič sme sa nemuseli starať, nič sme nemuseli vysvetľovať. Super sťahovanie, výborná cena, určite odporúčam. Sťahovanie našej spoločnosti v Zákamennom prebehlo bez chyby. Ďakujem za dobre odvedenú prácu tejto firmy extra. Využili sme sťahovacie služby tejto spoločnosti, pri sťahovaní našej prevádzky v Zákamennom zo starej haly do novej. Zaistili kompletný servis i techniku. Všetci pracovníci boli ochotní a plnili naše požiadavky presne tak, ako sme potrebovali. Ďakujeme touto cestou za vašu prácu i ľudský prístup pri tomto sťahovaní.Špičkový sťahovací servis, odporúčam. Sťahovanie našej firmy v Zákamennom trvalo síce 6 dní, ale bolo skutočne profesionálne vykonané. Sedela dohodnutá doba sťahovania i cena.