EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie firiem Žilina

sťahovanie firiem

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie firiem v meste Žilina a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Žiline zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie firmy či podniku v Žiline? Môžete sa kedykoľvek obrátiť na našu profesionálne a spoľahlivú sťahovacia spoločnosť zo Žiliny, ktorá vám tieto sťahovacie služby rada zaistí. franchisovej sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Žilina podľa vašich požiadaviek poskytne sťahovanie vašej firmy alebo spoločnosti, a to v termíne, ktorý si sami zvolíte. Medzi absolútne štandardné služby pri sťahovaní firmy či podniku v Žiline patrí dodanie všetkého obalového materiálu alebo dodanie sťahovacích škatúľ. Všetko vybavenie vašej firmy či spoločnosti presťahujeme tak, ako si sami určíte, a to vrátane sťahovanie predmetov neštandardných rozmerov, tlačiarní, strojov alebo strojných zariadení. Veškeré naše vozy od 3,5 tuny do 24 tun jsou vám kdykoli k dispozici.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Žiline, ale aj pri sťahovanie firiem či podniku do Žiliny, zo Žiliny alebo po Žiline! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Žiline, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie firiem Žilina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie firiem či podniku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Žiline záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

S touto spoločnosťou sme sťahovali naše tlačiarenské stroje a celé vybavenie tlačiarne zo Žiliny do Domažlíc. Chcela by som touto cestou poďakovať za ich skvelé sťahovacie práce. Zaistili komplet všetko, o nič sme sa nemuseli starať, nič sme nemuseli vysvetľovať. Super sťahovanie, výborná cena, určite odporúčam. Sťahovanie našej spoločnosti v Žiline prebehlo bez chyby. Děkuju za dobre odvedenú prácu tejto firmy extra. Skvelá sťahovacia firma, chlapci boli profesionálne, všetko zvládli na 100%. Pri sťahovanie firmy v Žiline sa nič nezničilo a ani to moc dlho netrvalo. Za mňa najlepšie sťahováci! Využili sme sťahovacích služieb tejto spoločnosti, pri sťahovanie našej prevádzky v Žiline zo starej haly do novej. Zajistili veškerý servis i techniku. Všichni pracovníci byli ochotní a plnili naše požadavky přesně jak jsme potřebovali. Děkujeme touto cestou za vaši práci i lidský přístup při tomto stěhování.Špičkový stěhovací servis, doporučuji. Sťahovanie našej firmy v Žiline trvalo síce 6 dní, ale bolo skutočne profesionálne vykonané. Sedela dohodnutá doba sťahovanie i cena. Dobrý deň. Chcela by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE za sťahovanie nášho penziónu zo Žiliny. So službami sťahovanie sme boli veľmi, ale veľmi spokojní. Sťahovanie trvalo celkom dva dni. Chalani nám všetko vybavenie izieb rozobrali, zabalili a presťahovali. Na mieste zase všetko zložili, rozhodili a rozmiestnili ako sme potrebovali. Cena sedela presne ako sme sa dohovorili. Nikdy som podobné pochvaly nepísala, ale keďže ma chlapci, namiesto toho aby si vzali Prepitné poprosili o napísanie mojej recenzie, ak som bola spokojná, robím tak. Bola som veľmi spokojná a budem všade odporúčať. Pár sťahovacích spoločností som už vyskúšala, tak viem o čom hovorím.