Objednať

Stěhování Sládkovičovo, sťahovanie firiem a podnikov

sťahovanie firiem

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie firiem v obci Sládkovičovo a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Sládkovičove poskytne? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie firmy či podniku v Sládkovičove? Môžete sa kedykoľvek obrátiť na našu profesionálnu a spoľahlivú sťahovaciu spoločnosť z okolia Sládkovičova, ktorá vám tieto sťahovacie služby rada zaistí. franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Galanta podľa vašich požiadaviek poskytne sťahovanie vašej firmy alebo spoločnosti, a to v termíne, ktorý si sami zvolíte. Medzi absolútne štandardné služby pri sťahovaní firmy či podniku v Sládkovičove patrí dodanie všetkého obalového materiálu alebo dodanie sťahovacích škatúľ. Všetko vybavenie vašej firmy či spoločnosti presťahujeme tak, ako si sami určíte, a to vrátane sťahovania predmetov neštandardných rozmerov, tlačiarní, strojov alebo strojných zariadení. Všetky naše vozidlá od 3,5 tony do 24 ton sú vám kedykoľvek k dispozícii.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Sládkovičove, ale aj pri sťahovanie firiem či podniku do Sládkovičova, zo Sládkovičova alebo po Sládkovičove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Sládkovičove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie firiem Sládkovičovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Sládkovičove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie firiem či podniku záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie firiem Sládkovičovo vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Skvelá sťahovacia firma, chlapci boli profesionálni, všetko zvládli na 100%. Pri sťahovaní firmy v Sládkovičove sa nič nezničilo a ani to príliš dlho netrvalo. Za mňa najlepší sťahováci! S touto spoločnosťou sme sťahovali naše tlačiarenské stroje a celé vybavenie tlačiarne zo Sládkovičova do Domažlíc. Chcela by som touto cestou poďakovať za ich skvelé sťahovacie služby. Zaistili komplet všetko, o nič sme sa nemuseli starať, nič sme nemuseli vysvetľovať. Super sťahovanie, výborná cena, určite odporúčam. Sťahovanie našej spoločnosti v Sládkovičove prebehlo bez chyby. Ďakujem za dobre odvedenú prácu tejto firmy extra. Dobrý deň. Chcela by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE za sťahovanie nášho penziónu zo Sládkovičova. So službami sťahovania sme boli veľmi, ale veľmi spokojní. Sťahovanie trvalo celkovo dva dni. Chalani nám všetko vybavenie izieb rozobrali, zabalili a presťahovali. Na mieste zase všetko zložili, rozhodili a rozmiestnili tak, ako sme potrebovali. Cena sedela presne ako sme sa dohovorili. Nikdy som podobné pochvaly nepísala, ale keďže ma chlapci, namiesto toho aby si vzali sprepitné, poprosili o napísanie mojej recenzie, či som bola spokojná, robím tak. Bola som veľmi spokojná a budem všade odporúčať. Pár sťahovacích spoločností som už vyskúšala, tak viem o čom hovorím. Využili sme sťahovacie služby tejto spoločnosti, pri sťahovaní našej prevádzky v Sládkovičove zo starej haly do novej. Zaistili kompletný servis i techniku. Všetci pracovníci boli ochotní a plnili naše požiadavky presne tak, ako sme potrebovali. Ďakujeme touto cestou za vašu prácu i ľudský prístup pri tomto sťahovaní.Špičkový sťahovací servis, odporúčam. Sťahovanie našej firmy v Sládkovičove trvalo síce 6 dní, ale bolo skutočne profesionálne vykonané. Sedela dohodnutá doba sťahovania i cena.