Objednať

Sťahovacie služby a firmy Dunajská Lužná

sťahovacie služby

Potrebujete sa postarať o lacné a odborné sťahovacie služby v mestskej štvrti Dunajská Lužná a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Dunajskej Lužnej poskytne? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie v Dunajskej Lužnej a zháňate spoľahlivú sťahovaciu službu? franchisová sťahovacia spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE bola založená v roku 2006. Na území SR má desiatky svojich pobočiek jednotlivých franchisantov. A keďže títo franchisanti nie sú len zamestnanci, ale sú to zaškolení odborníci na sťahovanie, ktorí poskytujú sťahovacie služby s určitým štandardom pod značkou EXTRA SŤAHOVANIE a je to ich priama špecializácia a živobytie, bola tak docielená maximálna ústretovosť a obetavosť voči všetkým klientom a zákazníkom. Disponujeme vlastnými vozidlami od 3,5 tony do 24 ton. Sťahovacie služby týchto profesionálov sú poskytované na špičkovej úrovni, a to nielen v Dunajskej Lužnej a okolí, ale v celom okrese Senec. Profesionálne vybavenie, jednotné oblečenie, komunikatívnosť, poistenie, dochvíľnosť, obetavosť, pracovitosť - to všetko je štandardom a doménou všetkých franchisantov siete EXTRA SŤAHOVANIE pri poskytovaní sťahovacích služieb v Dunajskej Lužnej.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Dunajskej Lužnej, ale aj pri sťahovacích služieb do Dunajskej Lužnej, z Dunajskej Lužnej alebo po Dunajskej Lužnej! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Dunajskej Lužnej, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovacie služby Dunajská Lužná cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Dunajskej Lužnej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovacích služieb záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Pri sťahovaní z Dunajskej Lužnej som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Bol som veľmi spokojný a určite budem sťahovacie služby tejto spoločnosti Extra odporúčať aj svojim známym. Plne kvalitná a spoľahlivá sťahovacia spoločnosť z Dunajskej Lužnej. Všetkým odporúčam. Sťahovanie Dunajská Lužná - spokojnosť, môžem len odporučiť - rýchlosť, opatrnosť pri sťahovacích službách a dokonca usmievaví pracovníci :-) Všetko v poriadku. Sťahovacie služby na jednotku. Kompletné sťahovanie z Dunajskej Lužnej bežalo ako po masle. Odporúčam.Výborné sťahovacie služby v Dunajskej Lužnej, super prístup, super správanie. Dohodnutá cena platila. Rozhodne všetkým odporúčam. Parádne sťahovacie služby z Dunajskej Lužnej do Nemecka, rýchli, ochotní. Veľmi vám ďakujem... Najprv sme od tejto spoločnosti využili služby hodinového manžela. Úplná spokojnosť. Včera sme narýchlo potrebovali nasťahovať nový nábytok z IKEA skladu do nášho bytu v Dunajskej Lužnej. Bolo to skutočne narýchlo, ale sťahováci boli ako kúzelníci. Za 2 hodiny boli na mieste a všetko nám nasťahovali a poskladali, ako sme potrebovali. Sme skutočne z tejto spoločnosti nadšení. Ich služby aj servis sú na jednotku. Vrelo odporúčame každému, ďakujeme... Spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi zaisťovala sťahovacie služby z Dunajskej Lužnej. Špičková súhra zamestnancov, vrelý prístup, dochvíľnosť, ochota. Ďakujem a odporúčam. Využil som ako upratovacie služby tejto spoločnosti, ako aj sťahovacie služby v Dunajskej Lužnej. Veľká spokojnosť, budem využívať aj naďalej.