Objednať

Stěhování Trnovec nad Váhom, sťahovacie služby a firmy

sťahovacie služby

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovacie služby v obci Trnovec nad Váhom a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Trnovci nad Váhom poskytne? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie v Trnovci nad Váhom a zháňate spoľahlivú sťahovaciu službu? franchisová sťahovacia spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE bola založená v roku 2006. Na území SR má desiatky svojich pobočiek jednotlivých franchisantov. A keďže títo franchisanti nie sú len zamestnanci, ale sú to zaškolení odborníci na sťahovanie, ktorí poskytujú sťahovacie služby s určitým štandardom pod značkou EXTRA SŤAHOVANIE a je to ich priama špecializácia a živobytie, bola tak docielená maximálna ústretovosť a obetavosť voči všetkým klientom a zákazníkom. Disponujeme vlastnými vozidlami od 3,5 tony do 24 ton. Sťahovacie služby týchto profesionálov sú poskytované na špičkovej úrovni, a to nielen v Trnovci nad Váhom a okolí, ale v celom okrese Šaľa. Profesionálne vybavenie, jednotné oblečenie, komunikatívnosť, poistenie, dochvíľnosť, obetavosť, pracovitosť - to všetko je štandardom a doménou všetkých franchisantov siete EXTRA SŤAHOVANIE pri poskytovaní sťahovacích služieb v Trnovci nad Váhom.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Trnovci nad Váhom, ale aj pri sťahovacích služieb do Trnovca nad Váhom, z Trnovca nad Váhom alebo po Trnovci nad Váhom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Trnovci nad Váhom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovacie služby Trnovec nad Váhom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Trnovci nad Váhom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovacích služieb záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovacie služby Trnovec nad Váhom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Plne kvalitná a spoľahlivá sťahovacia spoločnosť z Trnovca nad Váhom. Všetkým odporúčam. Sťahovanie Trnovec nad Váhom - spokojnosť, môžem len odporučiť - rýchlosť, opatrnosť pri sťahovacích službách a dokonca usmievaví pracovníci :-) Všetko v poriadku. Pri sťahovaní z Trnovca nad Váhom som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Bol som veľmi spokojný a určite budem sťahovacie služby tejto spoločnosti Extra odporúčať aj svojim známym. Sťahovacie služby na jednotku. Kompletné sťahovanie z Trnovca nad Váhom bežalo ako po masle. Odporúčam.Výborné sťahovacie služby v Trnovci nad Váhom, super prístup, super správanie. Dohodnutá cena platila. Rozhodne všetkým odporúčam. Parádne sťahovacie služby z Trnovca nad Váhom do Nemecka, rýchli, ochotní. Veľmi vám ďakujem... Spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi zaisťovala sťahovacie služby z Trnovca nad Váhom. Špičková súhra zamestnancov, vrelý prístup, dochvíľnosť, ochota. Ďakujem a odporúčam. Využil som ako upratovacie služby tejto spoločnosti, ako aj sťahovacie služby v Trnovci nad Váhom. Veľká spokojnosť, budem využívať aj naďalej. Najprv sme od tejto spoločnosti využili služby hodinového manžela. Úplná spokojnosť. Včera sme narýchlo potrebovali nasťahovať nový nábytok z IKEA skladu do nášho bytu v Trnovci nad Váhom. Bolo to skutočne narýchlo, ale sťahováci boli ako kúzelníci. Za 2 hodiny boli na mieste a všetko nám nasťahovali a poskladali, ako sme potrebovali. Sme skutočne z tejto spoločnosti nadšení. Ich služby aj servis sú na jednotku. Vrelo odporúčame každému, ďakujeme...