Objednať

Stěhování Kalná nad Hronom, sťahovacie služby a firmy

sťahovacie služby

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovacie služby v obci Kalná nad Hronom a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Kalnej nad Hronom poskytne? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie v Kalnej nad Hronom a zháňate spoľahlivú sťahovaciu službu? franchisová sťahovacia spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE bola založená v roku 2006. Na území SR má desiatky svojich pobočiek jednotlivých franchisantov. A keďže títo franchisanti nie sú len zamestnanci, ale sú to zaškolení odborníci na sťahovanie, ktorí poskytujú sťahovacie služby s určitým štandardom pod značkou EXTRA SŤAHOVANIE a je to ich priama špecializácia a živobytie, bola tak docielená maximálna ústretovosť a obetavosť voči všetkým klientom a zákazníkom. Disponujeme vlastnými vozidlami od 3,5 tony do 24 ton. Sťahovacie služby týchto profesionálov sú poskytované na špičkovej úrovni, a to nielen v Kalnej nad Hronom a okolí, ale v celom okrese Levice. Profesionálne vybavenie, jednotné oblečenie, komunikatívnosť, poistenie, dochvíľnosť, obetavosť, pracovitosť - to všetko je štandardom a doménou všetkých franchisantov siete EXTRA SŤAHOVANIE pri poskytovaní sťahovacích služieb v Kalnej nad Hronom.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Kalnej nad Hronom, ale aj pri sťahovacích služieb do Kalnej nad Hronom, z Kalnej nad Hronom alebo po Kalnej nad Hronom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Kalnej nad Hronom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovacie služby Kalná nad Hronom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Kalnej nad Hronom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovacích služieb záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovacie služby Kalná nad Hronom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Plne kvalitná a spoľahlivá sťahovacia spoločnosť z Kalnej nad Hronom. Všetkým odporúčam. Sťahovanie Kalná nad Hronom - spokojnosť, môžem len odporučiť - rýchlosť, opatrnosť pri sťahovacích službách a dokonca usmievaví pracovníci :-) Všetko v poriadku. Sťahovacie služby na jednotku. Kompletné sťahovanie z Kalnej nad Hronom bežalo ako po masle. Odporúčam.Výborné sťahovacie služby v Kalnej nad Hronom, super prístup, super správanie. Dohodnutá cena platila. Rozhodne všetkým odporúčam. Pri sťahovaní z Kalnej nad Hronom som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Bol som veľmi spokojný a určite budem sťahovacie služby tejto spoločnosti Extra odporúčať aj svojim známym. Parádne sťahovacie služby z Kalnej nad Hronom do Nemecka, rýchli, ochotní. Veľmi vám ďakujem... Spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi zaisťovala sťahovacie služby z Kalnej nad Hronom. Špičková súhra zamestnancov, vrelý prístup, dochvíľnosť, ochota. Ďakujem a odporúčam. Využil som ako upratovacie služby tejto spoločnosti, ako aj sťahovacie služby v Kalnej nad Hronom. Veľká spokojnosť, budem využívať aj naďalej. Najprv sme od tejto spoločnosti využili služby hodinového manžela. Úplná spokojnosť. Včera sme narýchlo potrebovali nasťahovať nový nábytok z IKEA skladu do nášho bytu v Kalnej nad Hronom. Bolo to skutočne narýchlo, ale sťahováci boli ako kúzelníci. Za 2 hodiny boli na mieste a všetko nám nasťahovali a poskladali, ako sme potrebovali. Sme skutočne z tejto spoločnosti nadšení. Ich služby aj servis sú na jednotku. Vrelo odporúčame každému, ďakujeme...