Objednať

Stěhování Zlatná na Ostrove, sťahovacie služby a firmy

sťahovacie služby

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovacie služby v obci Zlatná na Ostrove a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Zlatnej na Ostrove poskytne? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie v Zlatnej na Ostrove a zháňate spoľahlivú sťahovaciu službu? franchisová sťahovacia spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE bola založená v roku 2006. Na území SR má desiatky svojich pobočiek jednotlivých franchisantov. A keďže títo franchisanti nie sú len zamestnanci, ale sú to zaškolení odborníci na sťahovanie, ktorí poskytujú sťahovacie služby s určitým štandardom pod značkou EXTRA SŤAHOVANIE a je to ich priama špecializácia a živobytie, bola tak docielená maximálna ústretovosť a obetavosť voči všetkým klientom a zákazníkom. Disponujeme vlastnými vozidlami od 3,5 tony do 24 ton. Sťahovacie služby týchto profesionálov sú poskytované na špičkovej úrovni, a to nielen v Zlatnej na Ostrove a okolí, ale v celom okrese Komárno. Profesionálne vybavenie, jednotné oblečenie, komunikatívnosť, poistenie, dochvíľnosť, obetavosť, pracovitosť - to všetko je štandardom a doménou všetkých franchisantov siete EXTRA SŤAHOVANIE pri poskytovaní sťahovacích služieb v Zlatnej na Ostrove.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Zlatnej na Ostrove, ale aj pri sťahovacích služieb do Zlatnej na Ostrove, zo Zlatnej na Ostrove alebo po Zlatnej na Ostrove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Zlatnej na Ostrove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovacie služby Zlatná na Ostrove cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Zlatnej na Ostrove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovacích služieb záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovacie služby Zlatná na Ostrove vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Plne kvalitná a spoľahlivá sťahovacia spoločnosť zo Zlatnej na Ostrove. Všetkým odporúčam. Sťahovanie Zlatná na Ostrove - spokojnosť, môžem len odporučiť - rýchlosť, opatrnosť pri sťahovacích službách a dokonca usmievaví pracovníci :-) Všetko v poriadku. Sťahovacie služby na jednotku. Kompletné sťahovanie zo Zlatnej na Ostrove bežalo ako po masle. Odporúčam.Výborné sťahovacie služby v Zlatnej na Ostrove, super prístup, super správanie. Dohodnutá cena platila. Rozhodne všetkým odporúčam. Parádne sťahovacie služby zo Zlatnej na Ostrove do Nemecka, rýchli, ochotní. Veľmi vám ďakujem... Spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi zaisťovala sťahovacie služby zo Zlatnej na Ostrove. Špičková súhra zamestnancov, vrelý prístup, dochvíľnosť, ochota. Ďakujem a odporúčam. Využil som ako upratovacie služby tejto spoločnosti, ako aj sťahovacie služby v Zlatnej na Ostrove. Veľká spokojnosť, budem využívať aj naďalej. Najprv sme od tejto spoločnosti využili služby hodinového manžela. Úplná spokojnosť. Včera sme narýchlo potrebovali nasťahovať nový nábytok z IKEA skladu do nášho bytu v Zlatnej na Ostrove. Bolo to skutočne narýchlo, ale sťahováci boli ako kúzelníci. Za 2 hodiny boli na mieste a všetko nám nasťahovali a poskladali, ako sme potrebovali. Sme skutočne z tejto spoločnosti nadšení. Ich služby aj servis sú na jednotku. Vrelo odporúčame každému, ďakujeme... Pri sťahovaní zo Zlatnej na Ostrove som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Bol som veľmi spokojný a určite budem sťahovacie služby tejto spoločnosti Extra odporúčať aj svojim známym.