Objednať

Stěhování Stráne pod Tatrami, sťahovacie služby a firmy

sťahovacie služby

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovacie služby v obci Stráne pod Tatrami a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Stráňach pod Tatrami poskytne? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie v Stráňach pod Tatrami a zháňate spoľahlivú sťahovaciu službu? franchisová sťahovacia spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE bola založená v roku 2006. Na území SR má desiatky svojich pobočiek jednotlivých franchisantov. A keďže títo franchisanti nie sú len zamestnanci, ale sú to zaškolení odborníci na sťahovanie, ktorí poskytujú sťahovacie služby s určitým štandardom pod značkou EXTRA SŤAHOVANIE a je to ich priama špecializácia a živobytie, bola tak docielená maximálna ústretovosť a obetavosť voči všetkým klientom a zákazníkom. Disponujeme vlastnými vozidlami od 3,5 tony do 24 ton. Sťahovacie služby týchto profesionálov sú poskytované na špičkovej úrovni, a to nielen v Stráňach pod Tatrami a okolí, ale v celom okrese Kežmarok. Profesionálne vybavenie, jednotné oblečenie, komunikatívnosť, poistenie, dochvíľnosť, obetavosť, pracovitosť - to všetko je štandardom a doménou všetkých franchisantov siete EXTRA SŤAHOVANIE pri poskytovaní sťahovacích služieb v Stráňach pod Tatrami.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Stráňach pod Tatrami, ale aj pri sťahovacích služieb do Strání pod Tatrami, zo Strání pod Tatrami alebo po Stráňach pod Tatrami! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Stráňach pod Tatrami, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovacie služby Stráne pod Tatrami cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Stráňach pod Tatrami záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovacích služieb záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovacie služby Stráne pod Tatrami vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Sťahovanie Stráne pod Tatrami - spokojnosť, môžem len odporučiť - rýchlosť, opatrnosť pri sťahovacích službách a dokonca usmievaví pracovníci :-) Všetko v poriadku. Sťahovacie služby na jednotku. Kompletné sťahovanie zo Strání pod Tatrami bežalo ako po masle. Odporúčam.Výborné sťahovacie služby v Stráňach pod Tatrami, super prístup, super správanie. Dohodnutá cena platila. Rozhodne všetkým odporúčam. Parádne sťahovacie služby zo Strání pod Tatrami do Nemecka, rýchli, ochotní. Veľmi vám ďakujem... Plne kvalitná a spoľahlivá sťahovacia spoločnosť zo Strání pod Tatrami. Všetkým odporúčam. Spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi zaisťovala sťahovacie služby zo Strání pod Tatrami. Špičková súhra zamestnancov, vrelý prístup, dochvíľnosť, ochota. Ďakujem a odporúčam. Využil som ako upratovacie služby tejto spoločnosti, ako aj sťahovacie služby v Stráňach pod Tatrami. Veľká spokojnosť, budem využívať aj naďalej. Najprv sme od tejto spoločnosti využili služby hodinového manžela. Úplná spokojnosť. Včera sme narýchlo potrebovali nasťahovať nový nábytok z IKEA skladu do nášho bytu v Stráňach pod Tatrami. Bolo to skutočne narýchlo, ale sťahováci boli ako kúzelníci. Za 2 hodiny boli na mieste a všetko nám nasťahovali a poskladali, ako sme potrebovali. Sme skutočne z tejto spoločnosti nadšení. Ich služby aj servis sú na jednotku. Vrelo odporúčame každému, ďakujeme... Pri sťahovaní zo Strání pod Tatrami som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Bol som veľmi spokojný a určite budem sťahovacie služby tejto spoločnosti Extra odporúčať aj svojim známym.