Objednať

Stěhování Plavecký Štvrtok, medzinárodné sťahovanie a preprava

medzinárodné sťahovanie

Potrebujete sa postarať o lacné a odborné medzinárodné sťahovanie v mestskej štvrti Plavecký Štvrtok a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Plaveckom Štvrtku poskytne? Potrebujete sa z Plaveckého Štvrtka odsťahovať do cudziny? Potrebujete celú svoju domácnosť alebo spoločnosť presťahovať z Plaveckého Štvrtka do zahraničia? Alebo sa naopak chcete z cudziny presťahovať do Plaveckého Štvrtka? Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE sa vám kompletne postará o zabezpečenie celého procesu medzinárodného sťahovania, a to do akéhokoľvek štátu na svete. Disponujeme vlastnými vozidlami od 3,5 tony do 24 ton. Všetko vám odborne naložíme a prepravíme podľa vášho zadania. Zabezpečíme kompletné medzinárodné sťahovanie a prepravu aj v prípade, že pre tento druh sťahovania bude potrebné využiť leteckú, vlakovú alebo lodnú dopravu. Zariadime všetko. Od zabezpečenia miesta na trajekte, zabezpečenia kontajnera, až po preclenie a následnú dopravu a vyloženie sťahovaných vecí v mieste určenia. Nestarajte sa zbytočne, prenechajte starosti nám. Svoje veci si už len prevezmete v Plaveckom Štvrtku alebo kdekoľvek na svete.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Plaveckom Štvrtku, ale aj pri medzinárodné sťahovanie do Plaveckého Štvrtka, z Plaveckého Štvrtka alebo po Plaveckom Štvrtku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Plaveckom Štvrtku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri medzinárodné sťahovanie Plavecký Štvrtok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Plaveckom Štvrtku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem medzinárodné sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu medzinárodné sťahovanie Plavecký Štvrtok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Parádni sťahováci, jednoduchý a rýchly dohovor aj v AJ. Využili sme túto spoločnosť pri sťahovaní z Rakúska do Plaveckého Štvrtka. Za mňa super, určite odporúčam. Thank you so much for moving service. This company is really on high level. Awesome communication and warm approach. Moving from London to Plavecký Štvrtok was perfectly organized. The company EXTRA SERVICES has taken care of everything. Again thank for your services. Sťahovanie Plavecký Štvrtok -Nórsko. Úplná spokojnosť, nie je čo vytknúť. Budem odporúčať kde to pôjde. Páni ďakujem. Sťahovali sme sa z Plaveckého Štvrtka do zahraničia. Veľmi ochotní a milí mládenci. Veľmi, veľmi vám ďakujeme za vaše sťahovacie práce odvedené na výbornú...Musím touto cestou zložiť veľkú, ale naozaj veľkú poklonu pánom z franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE. Po našom návrate z dovolenky nás čakala veľmi neľahká úloha - zabezpečiť sťahovanie troch rodín z rôznych miest po Európe. Z Nemecka, z Dánska a z Chorvátska späť do našej domoviny do Čiech. Všetci z rodiny sme sa zhodli na dvoch veciach. Za prvé, že sme ešte nikdy nemali z ničoho väčšie obavy ako z tohto trojitého sťahovania, a za druhé v tom, že sme sa ešte nikdy nestretli s väčšou profesionalitou, logikou a obetavosťou, s akou sme sa stretli u všetkých zamestnancov tejto spoločnosti. Ich koordinácia celého sťahovania, koordinácia jednotlivých pobočiek, ktoré mali na starosť vždy konkrétne sťahovanie jednej rodiny, bola neskutočná. Od samotného naloženia všetkých sťahovaných vecí, ktoré všade a všetky zabalili a zabezpečili proti poškodeniu pri preprave, až po ich vyloženie v Čechách, ktoré mimochodom prebiehalo takmer v totožnom čase u nás u všetkých troch naraz, bolo čarovné. Počas štyroch dní bolo všetko presťahované, ale hlavne - kompletne sa nám postarali aj o upratanie v našich starých domovoch a o upratanie v našich nových domovoch. Veľmi, preveľmi ďakujeme všetkým pánom a zároveň celej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE za to, čo všetko nad rámec svojich pracovných povinností a štandardu pre nás urobili. Veľmi si to ceníme a verte, že čo budem na tomto svete, všade o vás budem hovoriť v skutočných superlatívoch, s ktorými som sa na vlastnej koži stretol pri využití vašich sťahovacích a upratovacích služieb. Ďakujem.