Objednať

Sťahovanie klavírov a pián Štítnik

sťahovanie klavírov

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie klavírov v obci Štítnik a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Štítniku poskytne? Potrebujete v Štítniku alebo okolí presťahovať klavír, piano alebo pianíno? Oslovte našu franchisovú spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE, ktorá práve tieto sťahovacie služby klavírov, pián a pianín poskytuje, a to nielen v Štítniku a okolí, ale v celom okrese Rožňava. Postaráme sa vám o prepravu hudobného nástroja s patričnou opatrnosťou a profesionálnym prístupom. Váš hudobný nástroj obalíme, aby sme zabránili jeho poškodeniu, ručne premiestnime do vhodného dopravného prostriedku a prevezieme na vami určené miesto. Tu ho opäť ručne premiestnime a bude umiestnený podľa vašich pokynov. Sťahovanie klavírov je neľahký proces, pri ktorom sú potrebné skúsenosti a prax. Radi vám s týmto procesom sťahovania klavíra alebo piana v Štítniku pomôžeme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Štítniku, ale aj pri sťahovanie klavíra, piana či pianína do Štítnika, zo Štítnika alebo po Štítniku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Štítniku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie klavírov Štítnik cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Štítniku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie klavíra, piana či pianína záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Potrebovali sme presťahovať piano v našom dome v Štítniku.Prišli veľmi šikovní a obetaví sťahováci, na ktorých bolo poznať, že majú naozaj skúsenosti na nezaplatenie. Všetko prebehlo v poriadku bez akýchkoľvek komplikácií. Ďakujeme, odporúčame. Perfektné zabezpečenie sťahovania klavíra zo Štítnika. Bez chybičky, rýchlo, opatrne. Moja požiadavka bola presťahovať pianíno zo Štítnika do Prahy a večer zase späť. Perfektná komunikatívnosť a spoľahlivosť tejto sťahovacej firmy mi bola veľmi príjemná. Odporúčam. Parádna práca pri zaistení sťahovania organov v Štítniku. Dochvíľni, spoľahliví, pracovití. Sťahovanie môžem vrelo odporúčať. Sťahovanie klavíra v Štítniku. Perfektná služba tejto sťahovacej firmy. Včera sme v Štítniku sťahovali staré piano z domu po našom dedovi. Chlapi odviedli špičkovú prácu, za ktorú by som im chcela touto cestou poďakovať. Ďakujem a budem všade chváliť.