Objednať

Sťahovanie klavírov a pián Veľký Klíž

sťahovanie klavírov

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie klavírov v obci Veľký Klíž a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce vo Veľkom Klíži poskytne? Potrebujete vo Veľkom Klíži alebo okolí presťahovať klavír, piano alebo pianíno? Oslovte našu franchisovú spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE, ktorá práve tieto sťahovacie služby klavírov, pián a pianín poskytuje, a to nielen vo Veľkom Klíži a okolí, ale v celom okrese Partizánske. Postaráme sa vám o prepravu hudobného nástroja s patričnou opatrnosťou a profesionálnym prístupom. Váš hudobný nástroj obalíme, aby sme zabránili jeho poškodeniu, ručne premiestnime do vhodného dopravného prostriedku a prevezieme na vami určené miesto. Tu ho opäť ručne premiestnime a bude umiestnený podľa vašich pokynov. Sťahovanie klavírov je neľahký proces, pri ktorom sú potrebné skúsenosti a prax. Radi vám s týmto procesom sťahovania klavíra alebo piana vo Veľkom Klíži pomôžeme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Veľkom Klíži, ale aj pri sťahovanie klavíra, piana či pianína do Veľkého Klíža, z Veľkého Klíža alebo po Veľkom Klíži! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Veľkom Klíži, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie klavírov Veľký Klíž cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste vo Veľkom Klíži záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie klavíra, piana či pianína záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Sťahovanie klavíra vo Veľkom Klíži. Perfektná služba tejto sťahovacej firmy. Včera sme vo Veľkom Klíži sťahovali staré piano z domu po našom dedovi. Chlapi odviedli špičkovú prácu, za ktorú by som im chcela touto cestou poďakovať. Ďakujem a budem všade chváliť. Moja požiadavka bola presťahovať pianíno z Veľkého Klíža do Prahy a večer zase späť. Perfektná komunikatívnosť a spoľahlivosť tejto sťahovacej firmy mi bola veľmi príjemná. Odporúčam. Parádna práca pri zaistení sťahovania organov vo Veľkom Klíži. Dochvíľni, spoľahliví, pracovití. Sťahovanie môžem vrelo odporúčať.Potrebovali sme presťahovať piano v našom dome vo Veľkom Klíži.Prišli veľmi šikovní a obetaví sťahováci, na ktorých bolo poznať, že majú naozaj skúsenosti na nezaplatenie. Všetko prebehlo v poriadku bez akýchkoľvek komplikácií. Ďakujeme, odporúčame. Perfektné zabezpečenie sťahovania klavíra z Veľkého Klíža. Bez chybičky, rýchlo, opatrne.