Objednať

Stěhování Kavečany, sťahovanie klavírov a pián

sťahovanie klavírov

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie klavírov v obci Kavečany a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Kavečanoch poskytne? Potrebujete v Kavečanoch alebo okolí presťahovať klavír, piano alebo pianíno? Oslovte našu franchisovú spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE, ktorá práve tieto sťahovacie služby klavírov, pián a pianín poskytuje, a to nielen v Kavečanoch a okolí, ale v celom okrese Košice. Postaráme sa vám o prepravu hudobného nástroja s patričnou opatrnosťou a profesionálnym prístupom. Váš hudobný nástroj obalíme, aby sme zabránili jeho poškodeniu, ručne premiestnime do vhodného dopravného prostriedku a prevezieme na vami určené miesto. Tu ho opäť ručne premiestnime a bude umiestnený podľa vašich pokynov. Sťahovanie klavírov je neľahký proces, pri ktorom sú potrebné skúsenosti a prax. Radi vám s týmto procesom sťahovania klavíra alebo piana v Kavečanoch pomôžeme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Kavečanoch, ale aj pri sťahovanie klavíra, piana či pianína do Kavečian, z Kavečian alebo po Kavečanoch! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Kavečanoch, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie klavírov Kavečany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Kavečanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie klavíra, piana či pianína záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie klavírov Kavečany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Potrebovali sme presťahovať piano v našom dome v Kavečanoch.Prišli veľmi šikovní a obetaví sťahováci, na ktorých bolo poznať, že majú naozaj skúsenosti na nezaplatenie. Všetko prebehlo v poriadku bez akýchkoľvek komplikácií. Ďakujeme, odporúčame. Perfektné zabezpečenie sťahovania klavíra z Kavečian. Bez chybičky, rýchlo, opatrne. Moja požiadavka bola presťahovať pianíno z Kavečian do Prahy a večer zase späť. Perfektná komunikatívnosť a spoľahlivosť tejto sťahovacej firmy mi bola veľmi príjemná. Odporúčam. Parádna práca pri zaistení sťahovania organov v Kavečanoch. Dochvíľni, spoľahliví, pracovití. Sťahovanie môžem vrelo odporúčať. Sťahovanie klavíra v Kavečanoch. Perfektná služba tejto sťahovacej firmy. Včera sme v Kavečanoch sťahovali staré piano z domu po našom dedovi. Chlapi odviedli špičkovú prácu, za ktorú by som im chcela touto cestou poďakovať. Ďakujem a budem všade chváliť.