Objednať

Stěhování Nová Bystrica, sťahovanie klavírov a pián

sťahovanie klavírov

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie klavírov v obci Nová Bystrica a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Novej Bystrici poskytne? Potrebujete v Novej Bystrici alebo okolí presťahovať klavír, piano alebo pianíno? Oslovte našu franchisovú spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE, ktorá práve tieto sťahovacie služby klavírov, pián a pianín poskytuje, a to nielen v Novej Bystrici a okolí, ale v celom okrese Čadca. Postaráme sa vám o prepravu hudobného nástroja s patričnou opatrnosťou a profesionálnym prístupom. Váš hudobný nástroj obalíme, aby sme zabránili jeho poškodeniu, ručne premiestnime do vhodného dopravného prostriedku a prevezieme na vami určené miesto. Tu ho opäť ručne premiestnime a bude umiestnený podľa vašich pokynov. Sťahovanie klavírov je neľahký proces, pri ktorom sú potrebné skúsenosti a prax. Radi vám s týmto procesom sťahovania klavíra alebo piana v Novej Bystrici pomôžeme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Novej Bystrici, ale aj pri sťahovanie klavíra, piana či pianína do Novej Bystrice, z Novej Bystrice alebo po Novej Bystrici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Novej Bystrici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie klavírov Nová Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Novej Bystrici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie klavíra, piana či pianína záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie klavírov Nová Bystrica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Moja požiadavka bola presťahovať pianíno z Novej Bystrice do Prahy a večer zase späť. Perfektná komunikatívnosť a spoľahlivosť tejto sťahovacej firmy mi bola veľmi príjemná. Odporúčam. Perfektné zabezpečenie sťahovania klavíra z Novej Bystrice. Bez chybičky, rýchlo, opatrne. Sťahovanie klavíra v Novej Bystrici. Perfektná služba tejto sťahovacej firmy. Včera sme v Novej Bystrici sťahovali staré piano z domu po našom dedovi. Chlapi odviedli špičkovú prácu, za ktorú by som im chcela touto cestou poďakovať. Ďakujem a budem všade chváliť. Parádna práca pri zaistení sťahovania organov v Novej Bystrici. Dochvíľni, spoľahliví, pracovití. Sťahovanie môžem vrelo odporúčať.Potrebovali sme presťahovať piano v našom dome v Novej Bystrici.Prišli veľmi šikovní a obetaví sťahováci, na ktorých bolo poznať, že majú naozaj skúsenosti na nezaplatenie. Všetko prebehlo v poriadku bez akýchkoľvek komplikácií. Ďakujeme, odporúčame.