Objednať

Sťahovanie kancelárií a office Dolná Mariková

sťahovanie kancelárií

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie kancelárií v obci Dolná Mariková a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Dolnej Marikovej poskytne? Dopytujete alebo zháňate sťahovanie kancelárií v Dolnej Marikovej? Sme profesionálna sťahovacia firma z okolia Dolnej Marikovej, ktorá vám tieto sťahovacie služby zaistí. Naša franchisová spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Považská Bystrica zaistí a poskytne profesionálne sťahovacie služby presťahovania vašej kancelárie či vašich kancelárií. Sťahovanie kancelárií vám poskytneme vo vami zvolenom termíne, ktorý vám najviac vyhovuje. Štandardné sťahovanie kancelárií v Dolnej Marikovej automaticky zahŕňa obalenie kancelárskeho nábytku proti poškodeniu, demontáž a následnú montáž nábytku, ak je to nutné z dôvodu bezpečnej prepravy a samozrejme rozmiestnenia kancelárskeho nábytku a vybavenia podľa vašich inštrukcií. V prípade inej požiadavky pri sťahovaní kancelárií vám radi vyhovieme. Všetky sťahovacie pomôcky, obalový materiál a sťahovacie krabice potrebné na sťahovanie kancelárií sú súčasťou dodávky našich sťahovacích služieb.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Dolnej Marikovej, ale aj pri sťahovanie kancelárií do Dolnej Marikovej, z Dolnej Marikovej alebo po Dolnej Marikovej! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Dolnej Marikovej, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie kancelárií Dolná Mariková cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Dolnej Marikovej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie kancelárií záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Som naozaj veľmi spokojný. Sťahovanie kancelárie v Dolnej Marikovej prebehlo v poriadku a bez jediného problému. Sťahovanie kancelárií z Dolnej Marikovej do Hradca Králové. Výborná komunikácia, absolútne precízni a ochotní sťahováci. Všetok sťahovaný nábytok rozobrali, zabalili a na mieste zase všetko zmontovali. Veľkým prekvapením a plusom pre túto spoločnosť bol potom fakt, že som v úplnom pokoji mohol za tieto služby zaplatiť platobnou kartou. To som skutočne ocenil. Rozhodne budem túto sťahovaciu spoločnosť odporúčať a v prípade potreby aj naďalej využívať. Strašne moc ďakujem. Fandím vám. Na odporúčanie sme využili túto sťahovaciu firmu na sťahovanie našich kancelárií v Dolnej Marikovej a boli sme maximálne spokojní. Veľmi ďakujeme pracovníkom za ochotu a trpezlivosť. Sťahovanie kancelárie v Dolnej Marikovej. Pohodička, žiadny problém. V tejto dobe super prístup. Vďaka, chlapi. Kedykoľvek budem potrebovať sťahovanie, rozhodne beriem vás.Využil som služby hodinového manžela od tejto spoločnosti a potom i sťahovanie kancelárie v Dolnej Marikovej.Vždy úplná spokojnosť, určite odporúčam. Od tejto spoločnosti som si objednala sťahovanie kancelárie v Dolnej Marikovej. Prišli ešte pred dohodnutým termínom, krásne farebne a čisto oblečení. Všetko čo sme si dohodli presne platilo, a to tak odhadovaná dĺžka sťahovania kancelárie, ako aj cena. Za mňa jednotka s hviezdičkou, odporúčam. Úplná spokojnosť so sťahovaním kancelárie v Dolnej Marikovej, veľmi ďakujem...