Objednať

Stěhování Horné Saliby, sťahovanie kancelárií a office

sťahovanie kancelárií

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie kancelárií v obci Horné Saliby a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Horných Salibách poskytne? Dopytujete alebo zháňate sťahovanie kancelárií v Horných Salibách? Sme profesionálna sťahovacia firma z okolia Horných Salíb, ktorá vám tieto sťahovacie služby zaistí. Naša franchisová spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Galanta zaistí a poskytne profesionálne sťahovacie služby presťahovania vašej kancelárie či vašich kancelárií. Sťahovanie kancelárií vám poskytneme vo vami zvolenom termíne, ktorý vám najviac vyhovuje. Štandardné sťahovanie kancelárií v Horných Salibách automaticky zahŕňa obalenie kancelárskeho nábytku proti poškodeniu, demontáž a následnú montáž nábytku, ak je to nutné z dôvodu bezpečnej prepravy a samozrejme rozmiestnenia kancelárskeho nábytku a vybavenia podľa vašich inštrukcií. V prípade inej požiadavky pri sťahovaní kancelárií vám radi vyhovieme. Všetky sťahovacie pomôcky, obalový materiál a sťahovacie krabice potrebné na sťahovanie kancelárií sú súčasťou dodávky našich sťahovacích služieb.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Horných Salibách, ale aj pri sťahovanie kancelárií do Horných Salíb, z Horných Salíb alebo po Horných Salibách! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Horných Salibách, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie kancelárií Horné Saliby cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Horných Salibách záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie kancelárií záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie kancelárií Horné Saliby vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Využil som služby hodinového manžela od tejto spoločnosti a potom i sťahovanie kancelárie v Horných Salibách.Vždy úplná spokojnosť, určite odporúčam. Od tejto spoločnosti som si objednala sťahovanie kancelárie v Horných Salibách. Prišli ešte pred dohodnutým termínom, krásne farebne a čisto oblečení. Všetko čo sme si dohodli presne platilo, a to tak odhadovaná dĺžka sťahovania kancelárie, ako aj cena. Za mňa jednotka s hviezdičkou, odporúčam. Sťahovanie kancelárie v Horných Salibách. Pohodička, žiadny problém. V tejto dobe super prístup. Vďaka, chlapi. Kedykoľvek budem potrebovať sťahovanie, rozhodne beriem vás.Úplná spokojnosť so sťahovaním kancelárie v Horných Salibách, veľmi ďakujem... Na odporúčanie sme využili túto sťahovaciu firmu na sťahovanie našich kancelárií v Horných Salibách a boli sme maximálne spokojní. Veľmi ďakujeme pracovníkom za ochotu a trpezlivosť. Som naozaj veľmi spokojný. Sťahovanie kancelárie v Horných Salibách prebehlo v poriadku a bez jediného problému. Sťahovanie kancelárií z Horných Salíb do Hradca Králové. Výborná komunikácia, absolútne precízni a ochotní sťahováci. Všetok sťahovaný nábytok rozobrali, zabalili a na mieste zase všetko zmontovali. Veľkým prekvapením a plusom pre túto spoločnosť bol potom fakt, že som v úplnom pokoji mohol za tieto služby zaplatiť platobnou kartou. To som skutočne ocenil. Rozhodne budem túto sťahovaciu spoločnosť odporúčať a v prípade potreby aj naďalej využívať. Strašne moc ďakujem. Fandím vám.