EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie domácnosti Myjava

sťahovanie domácnosti

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie domácnosti v meste Myjava a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Myjave zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie svojej domácnosti a hľadáte spoľahlivú a kvalitnú spoločnosť, ktorá by vám mohla tieto sťahovacie služby v Myjave alebo v okolí zabezpečiť? Sme profesionálna sťahovacia firma z Myjavy, ktorá vám veľmi rada vyjde v ústrety. Naše franchisová spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vám nielen v celom okrese Myjava zaistí a poskytne profesionálne sťahovacie služby týkajúce sa sťahovania vašej domácnosti či vašich domácností. So sťahovaním domácnosti sa vám veľmi radi prispôsobíme a služby poskytneme vo vami zvolenom termíne, ktorý vám najviac vyhovuje. Štandardné sťahovanie domácnosti v Myjave samozrejme automaticky zahŕňa obalenie všetkého vášho domáceho vybavenia a nábytku proti prípadnému poškodeniu, dodanie sťahovacích škatúľ a samozrejme demontáž a následnú montáž nábytku. Ak budete mať akýkoľvek iný požiadavku pri zabezpečení sťahovaní domácnosti, radi vám ho podľa našich možností splníme. Všetky sťahovacie pomôcky, obalový materiál a sťahovacie krabice potrebné pre sťahovanie domácnosti sú súčasťou dodávky našej sťahovacie služby, rovnako ako poistenie zodpovednosti, ktoré majú všetky naše sťahovacie posádky.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Myjave, ale aj pri sťahovanie domácnosti do Myjavy, z Myjavy alebo po Myjave! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Myjave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie domácnosti Myjava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie domácnosti záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Myjave záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Sťahovanie domácnosti v Myjave - všetko prebehlo v úplnom poriadku chválim, ďakujem, odporúčam. Táto spoločnosť mi zabezpečovala sťahovanie v Myjave. Sťahoval som celú svoju domácnosť vrátane všetkého vybavenia garáže a dielne. Všetko čo sme si dohovorili platilo. Sedela doba sťahovania, sedela aj cena sťahovanie. Chválim komplexnosť služieb tejto spoločnosti. Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE sme si vybrali pre sťahovanie našej domácnosti v Myjave na základe odporúčania od našich priateľov. Ďakujeme našim priateľom a hlavne ďakujeme tejto sťahovacie spoločnosti, ktorá sa u nás úplne skvele postaral. Určite budeme odporúčať ďalej. Hoci sa jednalo o malé sťahovanie domácnosti v Myjave, táto spoločnosť nám poskytla úplne skvelý servis. Ďakujeme im za ich ochotu a rýchlosť, s akou nám poskytli svoje sťahovacie služby. Ďakujeme aj za zabezpečenie upratovania. Veľmi solídny a profesionálne rokovaní pri dohovárania sťahovanie domácnosti v Myjave. Dochvilnost rychlost, skvělé odvedená práce, doporučuji.V sobotu jsme využili služeb této společnosti při stěhování naší domácnosti v Myjave.Profesionálny prístup, Výborné vystupovanie. Za nás dávame spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE palec hore. Sťahovali sme celú domácnosť našej babičky. Zásluhou pánov zo spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE sme boli kompletne hotový za 6 hodín. Chcela by som pánom poďakovať a pochváliť ich za ich prístup k nám, obyčajným ľuďom, ktorí sa presťahovaním nemajú žiadne skúsenosti. Rozhodne obdivujem ich šikovnosť a pracovitosť. Vrelo odporúčam.