Objednať

Stěhování Dlhé nad Cirochou, sťahovanie chaty či chalupy

sťahovanie chaty, chalupy

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie chaty, chalupy v obci Dlhé nad Cirochou a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Dlhom nad Cirochou poskytne? Potrebujete vysťahovať, alebo naopak nasťahovať nábytok a vybavenie do svojho rekreačného objektu v Dlhom nad Cirochou? Či už ide o chatu alebo chalupu v Dlhom nad Cirochou alebo v okolí Dlhého nad Cirochou, veľmi radi vám toto sťahovanie zabezpečíme a poskytneme. Oslovte nás prostredníctvom on-line formulára alebo telefonátom na centrálnu linku 0800 80 10 80 so svojím dopytom na sťahovanie chaty alebo chalupy v Dlhom nad Cirochou alebo v okrese Snina, a my sa už o všetko postaráme. Akýkoľvek druh sťahovania z chaty či na chatu alebo sťahovanie z chalupy či na chalupu naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE zaistí s profesionálnym prístupom. Či už chcete zo svojej chaty či chalupy vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či iný nábytok, postaráme sa vám o kompletný a spoľahlivý sťahovací servis nielen v Dlhom nad Cirochou, ale aj v celom okolí Dlhého nad Cirochou.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Dlhom nad Cirochou, ale aj pri sťahovanie chaty či chalupy do Dlhého nad Cirochou, z Dlhého nad Cirochou alebo po Dlhom nad Cirochou! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Dlhom nad Cirochou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie chaty, chalupy Dlhé nad Cirochou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Dlhom nad Cirochou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie chaty či chalupy záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie chaty, chalupy Dlhé nad Cirochou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE nám zaisťovala vysťahovanie novo zakúpenej poľnohospodárskej usadlosti v Dlhom nad Cirochou. Profesionálny a vrelý prístup všetkých zamestnancov tejto spoločnosti by som ohodnotil na výbornú. Chalupu v Dlhom nad Cirochou sme sťahovali pomocou spoločnosti EXTRA SLUŽBY. S ich prácou sme boli maximálne spokojní. Objednanie sťahovania chaty v Dlhom nad Cirochou cez webový objednávkový formulár bolo veľmi jednoduché a rýchle. Technici sa mi ozvali počas 0,5 hod. Samotné sťahovanie chaty prebehlo úplne perfektne. Ďakujem a odporúčam. Chcela by som sa poďakovať pánom zo spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE za ich včerajšiu špičkovo odvedenú prácu pri sťahovaní mojej chaty v Dlhom nad Cirochou. Veľmi pekne ďakujem, každopádne odporúčam. Sťahovanie chaty v Dlhom nad Cirochou. Výborná práca pracovníkov. Zásluhou chlapcov z tejto sťahovacej spoločnosti sa nám predvčerom podarilo presťahovať celú našu chalupu kúsok od Dlhého nad Cirochou. Mala som z tohto sťahovania veľké obavy, ale chlapci boli úplne špičkoví. Pri pohľade na ich šikovnosť som stratila všetky obavy spojené s týmto presťahovaním. Chcela by som chlapcom ešte raz veľmi poďakovať, že mi stres, spojený s týmto sťahovaním dokázali tak uľahčiť. Rozhodne ich budem všade odporúčať, pretože sú naozaj skvelí. V nedeľu sme zazimovali a presťahovali chatu v Dlhom nad Cirochou. Pánom zo spoločnosti extra by som chcela poďakovať za ich skorý príchod, profesionálny prístup, a hlavne za špičkovú cenu, za ktorú nás presťahovali. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.