Objednať

Stěhování Gemerská Poloma, sťahovanie chaty či chalupy

sťahovanie chaty, chalupy

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie chaty, chalupy v obci Gemerská Poloma a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Gemerskej Polome poskytne? Potrebujete vysťahovať, alebo naopak nasťahovať nábytok a vybavenie do svojho rekreačného objektu v Gemerskej Polome? Či už ide o chatu alebo chalupu v Gemerskej Polome alebo v okolí Gemerskej Polomy, veľmi radi vám toto sťahovanie zabezpečíme a poskytneme. Oslovte nás prostredníctvom on-line formulára alebo telefonátom na centrálnu linku 0800 80 10 80 so svojím dopytom na sťahovanie chaty alebo chalupy v Gemerskej Polome alebo v okrese Rožňava, a my sa už o všetko postaráme. Akýkoľvek druh sťahovania z chaty či na chatu alebo sťahovanie z chalupy či na chalupu naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE zaistí s profesionálnym prístupom. Či už chcete zo svojej chaty či chalupy vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či iný nábytok, postaráme sa vám o kompletný a spoľahlivý sťahovací servis nielen v Gemerskej Polome, ale aj v celom okolí Gemerskej Polomy.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Gemerskej Polome, ale aj pri sťahovanie chaty či chalupy do Gemerskej Polomy, z Gemerskej Polomy alebo po Gemerskej Polome! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Gemerskej Polome, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie chaty, chalupy Gemerská Poloma cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Gemerskej Polome záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie chaty či chalupy záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie chaty, chalupy Gemerská Poloma vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE nám zaisťovala vysťahovanie novo zakúpenej poľnohospodárskej usadlosti v Gemerskej Polome. Profesionálny a vrelý prístup všetkých zamestnancov tejto spoločnosti by som ohodnotil na výbornú. Chalupu v Gemerskej Polome sme sťahovali pomocou spoločnosti EXTRA SLUŽBY. S ich prácou sme boli maximálne spokojní. Objednanie sťahovania chaty v Gemerskej Polome cez webový objednávkový formulár bolo veľmi jednoduché a rýchle. Technici sa mi ozvali počas 0,5 hod. Samotné sťahovanie chaty prebehlo úplne perfektne. Ďakujem a odporúčam. Chcela by som sa poďakovať pánom zo spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE za ich včerajšiu špičkovo odvedenú prácu pri sťahovaní mojej chaty v Gemerskej Polome. Veľmi pekne ďakujem, každopádne odporúčam. Sťahovanie chaty v Gemerskej Polome. Výborná práca pracovníkov. Zásluhou chlapcov z tejto sťahovacej spoločnosti sa nám predvčerom podarilo presťahovať celú našu chalupu kúsok od Gemerskej Polomy. Mala som z tohto sťahovania veľké obavy, ale chlapci boli úplne špičkoví. Pri pohľade na ich šikovnosť som stratila všetky obavy spojené s týmto presťahovaním. Chcela by som chlapcom ešte raz veľmi poďakovať, že mi stres, spojený s týmto sťahovaním dokázali tak uľahčiť. Rozhodne ich budem všade odporúčať, pretože sú naozaj skvelí. V nedeľu sme zazimovali a presťahovali chatu v Gemerskej Polome. Pánom zo spoločnosti extra by som chcela poďakovať za ich skorý príchod, profesionálny prístup, a hlavne za špičkovú cenu, za ktorú nás presťahovali. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.