Objednať

Stěhování Trhová Hradská, sťahovanie chaty či chalupy

sťahovanie chaty, chalupy

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie chaty, chalupy v obci Trhová Hradská a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Trhovej Hradskej poskytne? Potrebujete vysťahovať, alebo naopak nasťahovať nábytok a vybavenie do svojho rekreačného objektu v Trhovej Hradskej? Či už ide o chatu alebo chalupu v Trhovej Hradskej alebo v okolí Trhovej Hradskej, veľmi radi vám toto sťahovanie zabezpečíme a poskytneme. Oslovte nás prostredníctvom on-line formulára alebo telefonátom na centrálnu linku 0800 80 10 80 so svojím dopytom na sťahovanie chaty alebo chalupy v Trhovej Hradskej alebo v okrese Dunajská Streda, a my sa už o všetko postaráme. Akýkoľvek druh sťahovania z chaty či na chatu alebo sťahovanie z chalupy či na chalupu naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE zaistí s profesionálnym prístupom. Či už chcete zo svojej chaty či chalupy vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či iný nábytok, postaráme sa vám o kompletný a spoľahlivý sťahovací servis nielen v Trhovej Hradskej, ale aj v celom okolí Trhovej Hradskej.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Trhovej Hradskej, ale aj pri sťahovanie chaty či chalupy do Trhovej Hradskej, z Trhovej Hradskej alebo po Trhovej Hradskej! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Trhovej Hradskej, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie chaty, chalupy Trhová Hradská cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Trhovej Hradskej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie chaty či chalupy záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie chaty, chalupy Trhová Hradská vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Chcela by som sa poďakovať pánom zo spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE za ich včerajšiu špičkovo odvedenú prácu pri sťahovaní mojej chaty v Trhovej Hradskej. Veľmi pekne ďakujem, každopádne odporúčam. Sťahovanie chaty v Trhovej Hradskej. Výborná práca pracovníkov. Zásluhou chlapcov z tejto sťahovacej spoločnosti sa nám predvčerom podarilo presťahovať celú našu chalupu kúsok od Trhovej Hradskej. Mala som z tohto sťahovania veľké obavy, ale chlapci boli úplne špičkoví. Pri pohľade na ich šikovnosť som stratila všetky obavy spojené s týmto presťahovaním. Chcela by som chlapcom ešte raz veľmi poďakovať, že mi stres, spojený s týmto sťahovaním dokázali tak uľahčiť. Rozhodne ich budem všade odporúčať, pretože sú naozaj skvelí. V nedeľu sme zazimovali a presťahovali chatu v Trhovej Hradskej. Pánom zo spoločnosti extra by som chcela poďakovať za ich skorý príchod, profesionálny prístup, a hlavne za špičkovú cenu, za ktorú nás presťahovali. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Chalupu v Trhovej Hradskej sme sťahovali pomocou spoločnosti EXTRA SLUŽBY. S ich prácou sme boli maximálne spokojní. Objednanie sťahovania chaty v Trhovej Hradskej cez webový objednávkový formulár bolo veľmi jednoduché a rýchle. Technici sa mi ozvali počas 0,5 hod. Samotné sťahovanie chaty prebehlo úplne perfektne. Ďakujem a odporúčam. Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE nám zaisťovala vysťahovanie novo zakúpenej poľnohospodárskej usadlosti v Trhovej Hradskej. Profesionálny a vrelý prístup všetkých zamestnancov tejto spoločnosti by som ohodnotil na výbornú.