Objednať

Sťahovanie chaty či chalupy Vysoká nad Kysucou

sťahovanie chaty, chalupy

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie chaty, chalupy v obci Vysoká nad Kysucou a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce vo Vysokej nad Kysucou poskytne? Potrebujete vysťahovať, alebo naopak nasťahovať nábytok a vybavenie do svojho rekreačného objektu vo Vysokej nad Kysucou? Či už ide o chatu alebo chalupu vo Vysokej nad Kysucou alebo v okolí Vysokej nad Kysucou, veľmi radi vám toto sťahovanie zabezpečíme a poskytneme. Oslovte nás prostredníctvom on-line formulára alebo telefonátom na centrálnu linku 0800 80 10 80 so svojím dopytom na sťahovanie chaty alebo chalupy vo Vysokej nad Kysucou alebo v okrese Čadca, a my sa už o všetko postaráme. Akýkoľvek druh sťahovania z chaty či na chatu alebo sťahovanie z chalupy či na chalupu naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE zaistí s profesionálnym prístupom. Či už chcete zo svojej chaty či chalupy vysťahovať alebo nasťahovať kuchynskú linku, sedaciu súpravu, skrine, poličky, stoly, stoličky, postele, váľandy či iný nábytok, postaráme sa vám o kompletný a spoľahlivý sťahovací servis nielen vo Vysokej nad Kysucou, ale aj v celom okolí Vysokej nad Kysucou.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Vysokej nad Kysucou, ale aj pri sťahovanie chaty či chalupy do Vysokej nad Kysucou, z Vysokej nad Kysucou alebo po Vysokej nad Kysucou! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Vysokej nad Kysucou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie chaty, chalupy Vysoká nad Kysucou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste vo Vysokej nad Kysucou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie chaty či chalupy záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE nám zaisťovala vysťahovanie novo zakúpenej poľnohospodárskej usadlosti vo Vysokej nad Kysucou. Profesionálny a vrelý prístup všetkých zamestnancov tejto spoločnosti by som ohodnotil na výbornú. Chalupu vo Vysokej nad Kysucou sme sťahovali pomocou spoločnosti EXTRA SLUŽBY. S ich prácou sme boli maximálne spokojní. Chcela by som sa poďakovať pánom zo spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE za ich včerajšiu špičkovo odvedenú prácu pri sťahovaní mojej chaty vo Vysokej nad Kysucou. Veľmi pekne ďakujem, každopádne odporúčam. Sťahovanie chaty vo Vysokej nad Kysucou. Výborná práca pracovníkov. Objednanie sťahovania chaty vo Vysokej nad Kysucou cez webový objednávkový formulár bolo veľmi jednoduché a rýchle. Technici sa mi ozvali počas 0,5 hod. Samotné sťahovanie chaty prebehlo úplne perfektne. Ďakujem a odporúčam. Zásluhou chlapcov z tejto sťahovacej spoločnosti sa nám predvčerom podarilo presťahovať celú našu chalupu kúsok od Vysokej nad Kysucou. Mala som z tohto sťahovania veľké obavy, ale chlapci boli úplne špičkoví. Pri pohľade na ich šikovnosť som stratila všetky obavy spojené s týmto presťahovaním. Chcela by som chlapcom ešte raz veľmi poďakovať, že mi stres, spojený s týmto sťahovaním dokázali tak uľahčiť. Rozhodne ich budem všade odporúčať, pretože sú naozaj skvelí. V nedeľu sme zazimovali a presťahovali chatu vo Vysokej nad Kysucou. Pánom zo spoločnosti extra by som chcela poďakovať za ich skorý príchod, profesionálny prístup, a hlavne za špičkovú cenu, za ktorú nás presťahovali. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.