EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie strojov Ružomberok

sťahovanie strojov

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie strojov v meste Ružomberok a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Ružomberku zabezpečí? Chcete premiestniť stroja v rámci budovy v Ružomberku? Chcete presťahovať stroje z Ružomberka alebo do okresu Ružomberok? Potrebujete presťahovať strojné zariadenia, výrobné linky alebo celej výrobné areály? Tento druh sťahovanie je často veľmi zložitý a náročný proces, ktorý vyžaduje skúsenosti, znalosti a organizačné schopnosti. A práve tieto schopnosti vám ponúkame prostredníctvom našej franchisovej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE, a to ako v Ružomberku, tak v celom okolí. Postaráme sa vám o kompletný servis pri sťahovaní strojov alebo strojných zariadení či liniek. Máme správne vybavenie a skúsených odborníkov, ktorí si vedia poradiť s každou situáciou pri sťahovanie týchto nadrozmerných zariadení. Součástí našeho servisu je zajištění veškeré techniky a vázacích popruhů určených pro tento druh stěhování.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Ružomberku, ale aj pri sťahovanie strojového zariadenia, výrobné linky alebo celého výrobného areálu do Ružomberka, z Ružomberka alebo po Ružomberku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Ružomberku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie strojov Ružomberok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie strojového zariadenia, výrobné linky alebo celého výrobného areálu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Ružomberku záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Bol som veľmi spokojný pri Sťahovanie sústruhu v Ružomberku. Parádní stěhovací firma, doporučuji a děkuju ještě jednou.Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti EXTRA SLUŽBY za kompletní a bezproblémové stěhování tunových lisů v Ružomberku v naší výrobní hale.Od začiatku do konca všetko naplánovali a zorganizovali, bez toho, aby nastal nejaký problém. Potrebovali sme zabezpečiť vysťahovanie a prevoz rezacích strojov v Ružomberku. Pre tento druh sťahovanie sme vybrali spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne sme vybrali správne. Stopercentná spokojnosť so sťahovaním, ktoré nám zaistila táto firma. Určite budeme využívať aj naďalej služby tejto spoločnosti. Sťahovanie výrobnej linky v Ružomberku - ďakujeme, veľká spokojnosť. Kvalitný sťahovacie služby ktoré rozhodne odporúčame.