Objednať

Stěhování Dolné Kočkovce, sťahovanie strojov, liniek a zariadení

sťahovanie strojov a liniek

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie strojov a liniek v obci Dolné Kočkovce a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Dolných Kočkovciach poskytne? Dopytujete odborné a profesionálne sťahovanie strojov či výrobných liniek v Dolných Kočkovciach a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Dolných Kočkovciach zaistí? Chcete premiestniť stroje, linky či celé prevádzkové areály? Chcete presťahovať stroje z Dolných Kočkoviec alebo naopak do Dolných Kočkoviec? Potrebujete presťahovať ťažké a veľké strojné zariadenia, komplexné výrobné linky alebo celé firmy?

Dodáme skúsenosti aj schopnosti

Tento druh sťahovania je často veľmi zložitý a náročný proces, ktorý vyžaduje skúsenosti, znalosti a organizačné aj logistické schopnosti.A práve tieto schopnosti vám ponúkame prostredníctvom našej medzinárodnej franchisovej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE, a to ako v Dolných Kočkovciach, tak v celom okolí.Postaráme sa vám o kompletný servis pri sťahovaní strojov alebo strojných zariadení, lisov, CNC strojov či montážnych liniek.Sťahujeme a prepravujeme lode, lietadlá i historickú techniku.

Odborníci na svojom mieste

Máme správne vybavenie a skúsených odborníkov, ktorí si vedia poradiť s každou situáciou pri sťahovaní týchto nadrozm ných zariadení a predmetov. Súčasťou nášho servisu je zaistenie všetkej techniky, viazacích popruhov určených pre tento druh sťahovania aj obalových materiálov. Deinštalácia aj následná inštalácia strojov do pôvodného stavu je servis, o ktorý sa vám tiež kompletne postaráme. Využite náš objednávkový formulár a vyčkajte na zavolanie našich odborných technikov.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Dolných Kočkovciach, ale aj pri sťahovanie strojového zariadenia, výrobnej linky alebo celého výrobného areálu do Dolných Kočkoviec, z Dolných Kočkoviec alebo po Dolných Kočkovciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Dolných Kočkovciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie strojov a liniek Dolné Kočkovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Dolných Kočkovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie strojového zariadenia, výrobnej linky alebo celého výrobného areálu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie strojov a liniek Dolné Kočkovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Potrebovali sme zabezpečiť vysťahovanie a prevoz rezacích strojov v Dolných Kočkovciach. Pre tento druh sťahovania sme vybrali spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne sme vybrali správne. Stopercentná spokojnosť so sťahovaním, ktoré nám zaistila táto firma. Určite budeme využívať aj naďalej služby tejto spoločnosti. Sťahovanie výrobnej linky v Dolných Kočkovciach - ďakujeme, veľká spokojnosť. Kvalitné sťahovacie služby, ktoré rozhodne odporúčame. Bol som veľmi spokojný pri sťahovaní sústruhu v Dolných Kočkovciach. Parádna sťahovacia firma, odporúčam a ďakujem ešte raz.Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SLUŽBY za kompletné a bezproblémové sťahovanie tonových lisov v Dolných Kočkovciach v našej výrobnej hale. Od začiatku do konca všetko naplánovali a zorganizovali, bez toho, aby nastal nejaký problém.