Objednať

Stěhování Belá nad Cirochou, sťahovanie bytových či nebytových priestorov

sťahovanie ne/bytových priestorov

Potrebujete zabezpečiť lacné sťahovanie ne/bytových priestorov v obci Belá nad Cirochou a hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá vám tieto práce v Belej nad Cirochou poskytne? Potrebujete zabezpečiť od spoľahlivej spoločnosti z Belej nad Cirochou sťahovanie bytových či nebytových priestorov? Sme kvalitná a skúsená sťahovacia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnymi sťahovacími službami, poskytujúca sťahovanie bytových i nebytových objektov. Naše pobočky, pôsobiace v okolí Belej nad Cirochou, vám veľmi radi zaistia tieto sťahovacie služby. Naša franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Snina zabezpečí bezproblémové a kvalitné sťahovanie bytových aj nebytových priestorov ľubovoľných rozmerov a veľkostí. Zabezpečíme vám sťahovanie bytových priestorov ako je sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie pivníc, sťahovanie chalúp a chát, sťahovanie viliek aj činžiakov. Ale poskytneme aj sťahovanie nebytových priestorov ako napríklad sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem alebo skladov, sťahovanie reštaurácií, sťahovanie podnikov, sťahovanie barov, krčiem a jedální alebo sťahovanie hotelov, sťahovanie ubytovní, penziónov i motelov. Taktiež poskytneme sťahovanie obchodov, sťahovanie predajní, kaderníckych salónov, škôl, škôlok, úradov či inštitúcií. Vaše bytové priestory, ale aj nebytovky, presťahujeme presne podľa vašich požiadaviek a predstáv vo vami zvolenom časovom termíne. Akékoľvek sťahovanie bytových aj nebytových priestorov v Belej nad Cirochou, ktoré zaisťuje naša franchisová spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE, automaticky zahŕňa montáže aj demontáže nábytku alebo kuchynských zostáv. Automatické je pri sťahovaní bytových a nebytových priestorov i dodanie potrebného obalového materiálu a sťahovacích krabíc.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Belej nad Cirochou, ale aj pri sťahovanie bytových či nebytových priestorov do Belej nad Cirochou, z Belej nad Cirochou alebo po Belej nad Cirochou! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Belej nad Cirochou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie ne/bytových priestorov Belá nad Cirochou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Belej nad Cirochou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie bytových či nebytových priestorov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie ne/bytových priestorov Belá nad Cirochou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Maximálna spokojnosť pri sťahovaní nebytových priestorov v Belej nad Cirochou. Využili sme služby tejto spoločnosti už niekoľký raz, rozhodne budeme využívať aj naďalej. Odporúčame túto sťahovaciu spoločnosť.Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE sme využili pri sťahovaní našej školy v Belej nad Cirochou.Vrelá komunikácia, profesionálny prístup, úplná spoľahlivosť. Odporúčame každému. Sťahovanie bytových priestorov v Belej nad Cirochou prebehlo nad moje očakávania. Akčná partia pracovníkov, flexibilita, bezkonkurenčná cena. Jednoznačne odporúčam. Táto spoločnosť nám zaisťovala vysťahovanie nebytových priestorov v Belej nad Cirochou v našom nájomnom dome. Boli sme nadmieru spokojní. Odporúčame. Pred dvoma dňami som využila sťahovacie služby tejto spoločnosti pri sťahovaní môjho kaderníckeho salónu v Belej nad Cirochou. So službami som bola veľmi spokojná. Sťahováci mi zaistili kompletný servis vrátane dodania sťahovacích škatúľ. V nových priestoroch mi všetko rozmiestnili, ako som potrebovala. Ďakujem im za ich ochotu a obetavosť. Určite budem každému odporúčať sťahovacie služby tejto spoločnosti. Od tejto firmy sme si objednali sťahovanie 5 bytových jednotiek v Belej nad Cirochou. Čo bolo dohodnuté, to aj platilo. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a cena za sťahovanie bola viac než priaznivá. Chválim. Ďakujem. Sťahovaciu firmu odporúčam. Služba sťahovanie škôlky v Belej nad Cirochou. Úplná spokojnosť, profesionalita. Odporúčam. Pred 3 dňami som využil služby spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE a poprosil ich o pomoc pri sťahovaní mojej stolárskej dielne. Sťahovanie prebehlo na jednotku. Touto cestou ďakujem za vaše služby.