EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Sťahovanie bytových či nebytových priestorov Kysucké Nové Mesto

sťahovanie bytových či nebytových priestorov

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie bytových či nebytových priestorov v meste Kysucké Nové Mesto a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Kysuckom Novom Meste zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť od spoľahlivé spoločnosti sťahovanie bytových či nebytových priestorov? Sme kvalitné a skúsená sťahovacia spoločnosť zaoberajúce sa profesionálnymi sťahovacích služieb, poskytujúcimi sťahovanie bytových i nebytových objektov. Naše pobočky, pôsobiaci v okolí, vám veľmi radi zaistí tieto sťahovacie služby. Naše franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom Žilinskom kraji zabezpečí bezproblémové a kvalitné sťahovanie bytových aj nebytových priestorov ľubovoľných rozmerov a veľkostí. Zabezpečíme vám sťahovanie bytových priestorov ako je sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie pivníc, sťahovanie chalúp a chát, sťahovanie viliek aj činžiakov. Ale poskytneme aj sťahovanie nebytových priestorov ako napríklad sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem alebo skladov, sťahovanie reštaurácií, sťahovanie podnikov, sťahovanie barov krčiem a jedální alebo sťahovanie hotelov, sťahovanie ubytovní, penziónov i motelov. Taktiež poskytneme sťahovanie obchodov, sťahovanie predajní, kaderníckych salónov, škôl, škôlok, úradov či inštitúcií. Vaše bytové priestory, ale aj nebytovky, presťahujeme presne podľa vašich požiadaviek a predstáv vo vami zvolenom časovom termíne. Akékoľvek sťahovanie bytových aj nebytových priestorov v Kysuckom Novom Meste, ktoré zaisťuje naše franchisová spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE, automaticky zahŕňa montáže aj demontáže nábytku alebo kuchynských zostáv. Automatické je při stěhování bytových a nebytových prostor i dodání potřebného obalového materiálu a stěhovacích krabic.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Kysuckom Novom Meste, ale aj pri sťahovanie bytových či nebytových priestorov do Kysuckého Nového Mesta, z Kysuckého Nového Mesta alebo po Kysuckom Novom Meste! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Kysuckom Novom Meste, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie bytových či nebytových priestorov Kysucké Nové Mesto cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie bytových či nebytových priestorov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Kysuckom Novom Meste záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Sťahovanie bytových priestorov v Kysuckom Novom Meste prebehlo nad moje očakávania. Akčný partia sťahovákov flexibilita, bezkonkurenčná cena. Jednoznačne odporúčam. Pred 3 dňami som využil služby spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE a poprosil ich o pomoc, pri sťahovanie mojej stolárskej dielne. Sťahovanie prebehlo na jednotku. Touto cestou ďakujem za vaše služby. Maximálna spokojnosť pri sťahovanie nebytových priestorov v Kysuckom Novom Meste. Využili jsme služeb této společnosti již poněkolikáté, rozhodně budeme využívat i nadále. Doporučujeme tuto stěhovací společnost.Společnost EXTRA SŤAHOVANIE jsme využili při stěhování naší školy v Kysuckom Novom Meste.Vrelá komunikácie, profesionálny prístup, úplná spoľahlivosť. Odporúčame každému. Táto spoločnosť nám zaisťovala vysťahovanie nebytových priestorov v Kysuckom Novom Meste v našom nájomnom dome. Boli sme nadmieru spokojní. Odporúčame. Pred dvoma dňami som využila sťahovacích služieb tejto spoločnosti pri sťahovanie môjho kaderníckeho salónu v Kysuckom Novom Meste. So službami som bola veľmi spokojná. Sťahováci mi zaistili kompletný servis vrátane dodania sťahovacích škatúľ. V nových priestoroch my všetko rozmiestnili, ako som potrebovala. Děkuju im za ich ochotu a obetavosť. Určite budem každému odporúčať sťahovacie služby tejto spoločnosti. Od tejto firmy sme si objednali sťahovanie 5 bytových jednotiek v Kysuckom Novom Meste. Čo bolo dohodnuté to aj platilo. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a cena za sťahovanie bola viac než priaznivá. Chválim. Ďakujem. Sťahovacie firmu odporúčam. Služba sťahovanie škôlky v Kysuckom Novom Meste. Úplná spokojnosť, profesionalita. Odporúčam.